דמעות של אושר?

מגל הגיע לאולפן במצב רוח מרומם: "התפילות של נשיא ארגנטינה עזרו, עכשיו אני רוצה לראות את ביבי הולך לכותל ובוכה" • בן: "אין לך רחמים על הכותל"


בפתח התוכנית התייחסו ינון מגל ובן כספית לידיעה כי שני החטופים שהיו בשבי החמאס בעזה, פרננדו סימון מרמן ולואיס הר, חולצו בהצלחה במבצע צבאי מורכב והרואי של צה"ל, שב"כ וימ"מ. המגישים שיתפו בהתרגשות הגדולה.

לדבריו של ינון, "בוקר מעורב שבו גם שמחה מדהימה על שובם של שני חטופים, וגם אבל כבד על נפילתם של שני לוחמי צה"ל. למה למה למה? צריך להודות על הטובה ולברך על הרעה. זה מה שיש. צריך לשמוח בשמחת המשפחות של המחולצים ולבכות באבלן של המשפחות השכולות - אלה החיים שלנו".

בן השיב כי "סוף סוף כשאתה אומר 'בוקר טוב', זה באמת בוקר טוב. כן, אלה החיים שלנו. בין תקווה לייאוש. כמו בין יום הזיכרון ליום העצמאות. המבצע הזה החזיר לנו קצת אמון, כי מ־7 באוקטובר אנחנו בצירוף אין סופי של חוסר מזל - כל מה שיכול היה להשתבש, השתבש. חרב עלינו עולמנו כל יום מחדש עד היום הזה". 

ינון הוסיף בהומור: "מה שבטוח זה שהתפילות והבכי של נשיא ארגנטינה בכותל עזרו. הוא רקד 'עם ישראל חי' ובכה. אני רוצה לראות את ביבי הולך לכותל ובוכה כמו שעשה נשיא ארגנטינה. אם ביבי בוכה בכותל, כולם חוזרים בחיים. זה מה שאני רוצה - לראות את הדמעות שלו יורדות". כספית סיכם: "אין לך טיפת רחמים על הכותל".

12/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris