איריס קול

"נועה לא הייתה צריכה להקליט עם עדן גולן את השיר"

בר זגה, כתב הרכילות של 'Pplus', עם כל הידיעות מעולמם של הסלבס • והפעם: נועה קירל ועדן גולן חוברות יחד בסינגל חדש: הצלחה או כישלון מקצועי?


איריס קול ביקשה לשוחח עם בר זגה, כתב הרכילות של 'Pplus', שהגיש לנו את כל הידיעות החמות מעולמם של הסלבס. בתחילה ביקש זגה להתייחס לידיעה כי בן דודתה של הזמרת נועה קירל נרצח בפיגוע ירי בצומת ראם. "כל זה לא מנע ממנה ממש הלילה לצעוד על שטיח בטקס בקליפורניה. היא לבשה מעיל שחור שמעליו סרט צהוב ענקי. זה משהו שאי אפשר לפספס. זה שטיח אדום שהיו עליו השמות הכי גדולים בהוליווד".

בהמשך ביקש זגה להזכיר כי קירל הקליטה שיר עם עדן גולן, שנבחרה לייצג את מדינת ישראל בארוויזיון השנה. "שמעתי שהן הקליטו שיר ושעדן לא הייתה מרוצה. נועה לא הייתה צריכה להקליט איתה את השיר - האירווזיון של נועה היה ונגמר, וזהו. הבמה עכשיו היא של עדן. נועה נתנה את השואו שלה, היא כוכבת, אבל זה היה. הבמה עכשיו של מישהי אחרת, וזה בסדר גמור".

כשנשאל זגה מה דעתו על ההרגל של מיכל אנסקי לשתות טל מהצמחים, הוא טען כי זה עורר סערה. "היא סיפרה על התגובות שאנשים אמרו לה. אנשים אמרו לה 'תזהרי שלא לקבל שיתוק בצד השני'. היא מספרת שזה משהו שהיא עושה מאז שהיא ילדה, וזו האהבה שלה לגשם. אנשים אמורים לדעת שיש מחיר לדברים שהם מעלים".

19/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


נועה קירל
נועה קירל  |  צילום: Anthony Devlin/Getty Images
Paris