בן כספית ואריה אלדד

"המכת"זית לא כוונה למשפחות החטופים"

ניצב משנה אלי לוי, דובר משטרת ישראל, על ההפגנה בת"א: "אם מישהו ממשפחות החטופים נפגע, אני כדובר המשטרה הראשון להתנצל"


ניצב משנה אלי לוי, דובר משטרת ישראל, שוחח עם בן כספית ואריה אלדד ב-103fm והביא את תגובת המשטרה לטענות משפחות החטופים בהפגנה אמש (ש'), לפיהן אילנה גריצ'בסקי שחזרה מהשבי ועינב צנגאוקר, אימו של מתן החטוף, נפגעו ממכת"זית.

"ברגע שקיבלתי את הפנייה, הדבר הראשון שעשיתי. כולנו הורים, כולנו חיים במדינה הזאת שחווה טלטלה בלתי רגילה בחודשים האחרונים. לצערנו יש קומץ קטן שהתלבש על הפגנת החטופים שאנחנו מלווים ומאפשרים להם להשמיע את קולם והם הפרו את הסדר", אמר לוי. 

"לא משפחות החטופים הפרו את הסדר. המכת"זית לא כוונה למשפחות החטופים. אם מישהו ממשפחות החטופים נפגע, אני כדובר משטרת ישראל, בשם משטרת ישראל, הראשון להתנצל והראשון להרים טלפון לשמוע את הדברים בגוף ראשון ולהביא אותם לידיעת המפכ"ל, לידיעת מפקד המחוז ולבדוק. אנחנו גם בודקים את עצמנו", הוסיף. 

עוד אמר: "אנחנו בתקופה של עשרות התרעות לפיגועים מדי יום, ציר התנועה הזה חייב להיות פתוח. אם יש לנו חלילה פיגוע בהרצליה, בתל אביב או בחולון או בבת ים, אנחנו חייבים את הציר הזה. לכן פנינו עשרות פעמים במשך דקות ארוכות למפגינים, ביקשנו מהם לפנות את הציר, זו הפרת סדר. ברגע שמישהו מפר את הסדר בצורה כזאת, אנחנו מחויבים לפנות אותו ולפעמים התמונות לא נראות טוב".

25/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מתוך ההפגנה אתמול
מתוך ההפגנה אתמול  |  צילום: איתי רון/פלאש90
Paris