גיא פלג

"או שנתניהו לא בעניינים או שהוא שוב שיקר"

גיא פלג על מחדל הסימים: "אפילו אני שמעתי על כך, ועוד לפני חודשים" • עוד ציין: "רוצים להרחיק את נתניהו מאחריות ולהעצים את אחריות הצבא"


על רקע פרשת הסימים שעוררה סערה, ביקש גיא פלג לפתוח את תוכניתו ב־103fm בביקורת חריפה על ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו.

לדבריו, "שוב הוא משקר, מעין רפלקס שכזה בלתי נשלט כנראה, להתרחק תמיד מכל קרבה למחדל, לכישלון, שהרי אין חולק כי הרמטכ"ל, ראש אמ"ן, ראש השב"כ כשלו בניתוח אותם סימנים מעידים לאותה מתקפה קטלנית. אין ולא עלתה טענה כי נתניהו היה שותף לאותה שיחת טלפון באישון לילה, אין חולק שעודכן רק כשהחלה מתקפת חמאס, אז למה לטעון שהמידע הזה לא היה ידוע לראש הממשלה עד לפרסום אתמול? למה לשקר? הרי המידע הזה היה זמין בכל מערכת תקשורת זה זמן. מידע שנפסל לפרסום בידי הצנזורה, מידע שהיה לא רק בידי הכתבים והפרשנים הצבאיים ובכירי צה"ל בדימוס".

עוד אמר: "אפילו אני שמעתי על כך, ועוד לפני חודשים. אז אחד משניים - או שנתניהו כל כך לא בעניינים, כל כך מנותק, או שהוא שוב שיקר כדי להרחיק עצמו. הזגזוג בתגובתו מעיד כי התשובה השנייה היא הנכונה".

לסיום ביקש להדגיש כי "הצנזורה פסלה את המידע הזה מטעמים ברורים, ו'ערוץ 14' פרסם את זה ועוד באופן מניפולטיבי. יש כאן מכנה משותף - להרחיק את נתניהו מאחריות ל'טבח נתניהו' ולהעצים את אחריות הצבא".

לידיעתכם: גיא פלג, הפרשן הבכיר של 'חדשות 12' ואיש 103fm, יעביר ב־7 באפריל, יום ראשון, בשעה 21:30, בזאפה הרצליה הרצאה מרתקת על הפרשיות השונות שמסעירות את הציבור. להזמנת כרטיסים: לחצו כאן. 

27/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גיא פלג
גיא פלג  |  צילום: 103fm
Paris