גיא פלג

"החרדים נחוצים במערכת - לא עניין של פוליטיקה"

קופמן הבהיר כי על המגזר החרדי להצטרף לנשיאת האלונקה: "צריך אותם למען תקומתו של עם ישראל" • הוסיף: "לא בא לשלוח את כולם לצבא"


בפתח התוכנית התייחס רון קופמן ללחימה הקשה בשלל הגזרות. "כל יום לחימה, יש ימים שיש נפגעים אבל אנחנו עוסקים בכל מיני שטויות לצערי", טען. "היום גם מטח בצפון על שלומי, גם רקטה תועה נפלה בשטחים פתוחים בכפר עזה, ואנחנו מקשקשים".  

"הרמטכ"ל אמר השבוע אחרי מטח של 60 טילים בגבול הצפון, הוא הודיע לנסראללה שחיזבאללה ישלם מחיר גדול מאוד", הוסיף. "למה אנחנו צריכים להודיע לנסראללה? אני באמת רוצה שיהיה בסדר בגבול הצפוני. צריך רצועת ביטחון כפי שכבר היה לנו, ורק לטפל בה יותר טוב". 

על דברי השר גלנט בנוגע לחוק הגיוס אמר: "המשפחה של אשתי דתית, יש לה אחיין שנמצא 146 יום במילואים בגבעתי. הם הולכים לצבא. אני לא בא לחנך את החברה החרדית ולשלוח את כולם לצבא, אני בטוח שלא כולם מתאימים. חלקם נחוצים, מדובר בבעלי מקצוע וכושר לימוד פי 40 מחילוני".

"הם נחוצים במערכת, זה לא עניין של פוליטיקה", הוסיף קופמן. "צריך אותם למען תקומתו של עם ישראל. צריך לדחות את העניין, אבל זה יהיה. לא תהיה ברירה, חייבים למצוא פתרון". 

29/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רון קופמן
רון קופמן  |  צילום: 103fm
Paris