איפה הכסף
עם ענת דוידוב

"החל מיום ראשון אנו מפסיקים לתת ציונים"

רן ארז, יו"ר ארגון המורים העל יסודיים, עדכן בצעדיו על רקע המו"מ התקוע מול משרד האוצר: "הם חושבים שאם יש מלחמה, אנחנו נשב בשקט"


רן ארז, יו"ר ארגון המורים העל יסודיים, שוחח עם ליאות רון ואריה מליניאק על הצעדים הבאים שלו על רקע המשא ומתן המתעכב עם משרד האוצר, והבהיר: "החל מיום ראשון אנחנו מפסיקים לתת ציונים מכל סוג שהוא בכל מקצוע ומקצוע".

לדבריו, "מורים פונו לכל מיני מקומות, בתי ספר התפרקו. מנצלים אותנו, סוחטים אותנו, הם חושבים שאם יש מלחמה ואנחנו אנשים מצפוניים, אנחנו נשב בשקט, אבל המצפון שלנו מחייב אותנו גם לפעול למען המורים והתלמידים".

עוד אמר: "מדובר בשלטון מאוד קפיטליסטי. במשך שנה וחצי, מפברואר 2022 ועד פתיחת שנה הלימודים, רק שאלו שאלות. אנחנו נמצאים עכשיו בחודש מרץ, בלי להתקדם אפילו בסעיף אחד. אנחנו לא יכולים יותר להמתין, יש לנו מחויבות כלפי מערכת החינוך והמורים, והחל מיום ראשון הקרוב אנחנו מחדשים את המאבק".

לגבי הביקורת על העיתוי של העיצומים טען: "באמצע מלחמה הזאת פתחו את התיאטראות, אנשים הולכים למסיבות, אנשים נוסעים לחו"ל, הכול כמעט פועל רגיל חוץ מהמפונים בצפון ובדרום, אבל גם בדרום כמעט לאט לאט חוזרים לעבודתם, אי אפשר להמשיך ולהמתין ככה כי תמיד יהיה משהו".

07/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רן ארז
רן ארז  |  צילום: אבשלום ששוני/פלאש90
Paris