איריס קול

תעלה בהוריקן לבמה?

המפיק המוזיקלי סתיו בגר, מיוצרי השיר לאירוויזיון, על עדן גולן: "יש לנו נציגה שהיא מדהימה, והיא בפוקוס ויודעת מה היא עושה"


סתיו בגר מיוצרי וכותבי השיר "הוריקן" שייצג את ישראל באירוויזיון, שוחח עם איריס קול ב-103fm על הצו 8 שקיבל לשיר שייצג אותנו. 

"אבי אוחיון וקרן פלס התחילו את היצירה שעברה בעצם כמה וכמה גלגולים. אני נכנס אחרי שיש שיר שהוא בעצם סקיצה, אפשר להגיד היום, של השיר הנוכחי. ואנחנו משדרגים, מקצרים, מחליפים משנים, ואחר כך אני גם מפיק את השיר מוזיקלית", סיפר.

לגבי העבודה על השיר אמר: "זאת הייתה עבודה לא פשוטה ולא רגילה, כשנכנסים ליצירה צריך להיזהר מכל מיני גבולות שיש בתוכה". 

איך מייצרים להיט? 
"מבחינתי זה עניין של תחושה, אם אני נשאר צמא בסוף השיר ואני רוצה לשמוע אותו שוב, מבחינתי אם זה קיים זה סימן מאוד מאוד טוב. דברים בעצם שתופסים את המאזין וגורמים לו להתחבר ולרצות לשמוע אותו שוב ושוב, בטח בעולמות של אירוויזיון - שאנשים מגיעים שיפוטיים מלכתחילה וצריך לקנות אותם מאוד מאוד מהר".

אחרי השמיעה הראשונה, כשהשיר בחוץ, איך הרגשת?
"מה שיצא זה הכי טוב למה שיכולנו לעשות בסיטואציה הזו, ועכשיו הקהל והאנשים הם אומרים מה הם מרגישים כלפי זה, והם גם מביאים את הפרשנות שלהם. זה מוזיקה, זה יצירה".

לסיום שיתף בתחושותיו לגבי עדן גולן, הנציגה הישראלית לתחרות: "התחרות היא תחרות שירה, ומה שטוב שיש לנו נציגה שהיא מדהימה, והיא כל כך בפוקוס ויודעת מה היא עושה. היא מוכנה לרגע הזה, ואני ממש מאמין בה".

11/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עדן גולן
עדן גולן  |  צילום: שי פרנקו
Paris