אודי סגל וענת דוידוב

בן גביר? "נוטפת ממנו גזענות ופשיסטיות"

השר לשעבר ראלב מג'אדלה תקף את יו"ר עוצמה יהודית: "הוא מגבה ומתגמל את הגזענות של המשטרה - הוא לא יכול להיות שר לביטחון לאומי"


ראלב מג'אדלה, לשעבר שר מטעם מפלגת העבודה, שוחח עם ענת דוידוב ואודי סגל ב־103fm והביע את דעתו על המתיחות הביטחונית לקראת פתיחת חודש הרמדאן.

באשר לשר לביטחון לאומי איתמר בן גביר, אמר: "הוא מגבה ומתגמל את הגזענות של המשטרה. זה המדיניות שלו. כל אזרחי ישראל היהודים יודעים את ההבדל בין שר הביטחון לאומי שנוטפת ממנו גזענות ופשיסטיות, לגבי שרי משטרה בעבר. שר ביטחון הלאומי מורשע בבתי משפט בישראל על מעשי טרור. הוא לא יכול להיות שר לביטחון לאומי".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "מדובר בטענות שקריות חסרות כל אחיזה במציאות. התפילות בשטח הר הבית מאז תחילת הרמדאן, מתנהלות כסדרן בהשתתפות אלפים רבים, ללא חריגים. לא מוכר לנו מקרה כפי שתואר בשטח הר הבית במהלך הימים האחרונים. מי שמגיע להתפלל ימצא את השוטרים שומרים עליו ומאפשרים לו את חופש הפולחן. מי שמגיע לפגוע או לפגע, לנהוג באלימות או להפר את הסדר - ימצא אותנו נחושים. כל ניסיון מעין זה להלהיט את הרוחות תוך שילוב שקרים- הינו חסר אחריות לחלוטין ומעיד יותר מכל על המרואיין עצמו וכוונותיו".

13/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ראלב מג'אדלה
ראלב מג'אדלה  |  צילום מסך ערוץ הכנסת
Paris