איפה הכסף
עם ענת דוידוב

"תסתכל להם בעיניים מר נתניהו, ותגיד שטעית"

ענת דוידוב קראה לרה"מ לגלות אחריות ולעצור את כדור השלג של סערת חוק הגיוס: "הניצחון המוחלט כהגדרתו לא יקרה, כי לא יהיה עם מי לנצח" • טור אישי


עוד כמה מילים על חוק חרפת דחיית הגיוס. איך שלא תסתכלו על זה - אי גיוס, דחיית שירות, חוק הגיוס או חוק ההשתמטות מגיוס, מדובר בחרפה. מה יאמרו אלפי אנשי מילואים שעזבו הכול ב־7 באוקטובר וטסו להתייצב ביחידות שלהם כדי להציל את המדינה? לא משפחה, לא ילדים, לא הורים מבוגרים, כלום. המדינה בצרות. אסון גדול קרה לנו, לפני שנאבד אותה - קודם כול להציל. 

אתמול סיפר לנו כאן ב'איפה הכסף' יחיאל אסולין, בעלים של חנות פרחים באזור הצפון, איך נאלץ לסגור את העסק בגלל שהוא עדיין משרת במילואים במשך כמעט חצי שנה. ברצף. חצי שנה הוא שם. הוא משרת בנאמנות, עושה את העבודה הכל כך חשובה, ולא היה מי שיכול לעזור לו לגלגל את העסק במהלך כל התקופה.

מה אומרים ליחיאל ולחברים שלו שאיבדו הכול, שילמו מחיר כבד ושומעים על החרפה המסתמנת? ומה אומרים למשפחות הנופלים ולפצועים שיישאו על גבם נכות לכל החיים? ראש הממשלה שומע את המומחים ושותק. ה"ניצחון המוחלט" כהגדרתו לא יקרה, כי לא יהיה עם מי לנצח. תסתכל להם בעיניים מר נתניהו, ותגיד להם שטעית. תגיד להם שהניצחון חשוב יותר משמירה על קואליציה. תהיה אמיץ. תסתכל להם בעיניים. 

 

25/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ענת דוידוב
ענת דוידוב  |  צילום: 103fm ו-Ingram Images
Paris