איריס קול

טובים השניים מן האחד?

דני רובס ודני בסן עם שיר חדש ומשותף 'מה שנשאר לי אחרי המלחמה' • רובס: "ברגע שפגשתי את בסן הבנתי שהשיר לא יהיה שלם בלעדיו"


דני רובס ודני בסן שוחחו עם איריס קול ב-103fm לקראת צאת הסינגל המשותף החדש שלהם 'מה שנשאר לי אחרי המלחמה'. בפתח דבריו אמר דני בסן: "הטוב הזה צמח מהלא טוב, בדיוק כך. אנחנו דני ואני יכולנו לחלוף אחד על פני השני כבר כל החיים וכל מה שעשינו זה להגיד שלום מנומס אחד לשני כשלא הכרנו".

עוד סיפר: "נסענו יחד עם מתי כספי לארה"ב לאסוף כסף לילדים בעוטף ורובס הגיע אליי והתחלנו לדבר והכרנו ומסתבר שאנחנו נפרדנו בלידתנו".

דני רובס הוסיף: "אני מעריץ ותיק של דני בסן. השיר הזה שהיה מוכן להקלטה שלי לבד לפני חודש-חודש וחצי, ופתאום קיבל צבע אחר לגמרי, כי ברגע שפגשתי את בסן הבנתי שהשיר לא יהיה שלם בלעדיו".

עוד סיפר דני רובס על השיר: "אני ישראלי פטריוט גאה, אוהב את המדינה הזאת מאוד, מאוד קשה לי עם הדברים שקורים כאן בשנה האחרונה בעיקר, ואני חושב שזה מתבטא בשיר, הוא מתחיל בפסטורליה שלפני ה-7 באוקטובר ונגמר באיזשהי פסטורליה שאני מקווה שתצא אחרי. כי אני מהאופטימים שמאמינים שאור גדול יצא מהשברים הנוראיים האלה".

28/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


איריס קול
איריס קול  |  צילום: 103fm
Paris