חזרה גנרלית

בן כספית וינון מגל התרשמו מהחזרה של רה"מ נתניהו לקראת נאומו טרם הניתוח • בן: "האלמנט הזה מעורר כבוד" • ינון: "מי שלא ראה את זה חייב לראות"


כמדי יום שבו ינון מגל ובן כספית לשידור ושוחחו על היום שחלף. ינון פתח בביקורת כלפי הפינה שייסד בן בהשראתו - 'הליכוד היומי', והפעם עסק בכטב"ם שנפל באילת.

לדברי מגל, "אתה חוגג, שמחה לאיד, שפגעו בבסיס צה"ל באילת. איד זו צרה, אסון, שבר. 'על כך פתאום יבוא אידו'. בן כספית, מליציה שיעית מעירק פוגעת בבסיס חיל הים, 'תודה ביבי', חוגגים. 'הליכוד היומי', מבסוטים, נהנים. 'הינה איראן פגעה בישראל, בוא נצייץ את זה, נחגוג'". 

בן מאידך, או מאידו, לא התרגש ואמר כי "לא האמנתי שיהיה לי חומר ל'ליכוד היומי' כל יום, הליכוד היומי של היום זה בכלל מאתמול, נותר לי עודף". 

בהמשך דנו השניים במאחורי הקלעים טרם נאומו של ראש הממשלה נתניהו, ובחזרה שעשה שעות ספורות לפני הניתוח שעבר. בן התרשם: "אתה רואה שנתניהו גם בגיל 75 לא מוותר על כלום, הוא עושה חזרה גם לפני ניתוח, והאלמנט הזה מעורר כבוד". 

ינון הסכים וקרא: "מי שלא ראה את זה חייב לראות, בן אדם שהוא ראש ממשלה 17 שנה, בן 75, נערך להצהרה שלו מול אזרחי ישראל. שמע, האיש מכונה". 

02/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris