איריס קול

"כולם מרגישים קצת אמאל'ה ואבאל'ה"

האחיות כרקוקלי עם שיר חדש בשם 'אמאל'ה אבאל'ה' שיצרו יחד עם סתיו בגר ומאי ספדיה • סיפרו: "הרגשנו שהשיר הזה הוא מה שאנו מרגישות כלפי התקופה"


מאז שפרצו לחיינו האחיות כרקוקלי, טלי ולירון כרקוקלי, ממשיכות ליצור ולייצר להיטים. כעת חובקות השתיים את שירן החדש 'אמאל'ה אבאל'ה' שיצרו יחד עם סתיו בגר ומאי ספדיה. בשיחה עם איריס קול ב־103fm שיתפו השתיים בתהליך היצירה המשותף. 

"השיר הזה נכתב לפני חמש שנים, הוא ישב בשקט במגירה וחיכה לזמן שלו", סיפרה טלי. לירון הוסיפה: "אנחנו עובדות על אלבום שיצא בקרוב, ובאלבום יש לנו את הפריבילגיה להוציא אוסף של שירים ביחד, שכל אחד מהם מדבר על משהו אחר שנוגע לנו בנקודה בחיים שלנו. אחרי תקופה כזו מטלטלת וכואבת שהיא עדיין נמשכת ופשוט שינתה לנו את כל הפרספקטיבה והראייה שלנו בכל דבר, הרגשנו שהשיר הזה הוא הכי מה שאנחנו מרגישות כלפי התקופה כרגע".  

בהמשך סיפרה טלי על התחושות בצל המלחמה: "אני חושבת שכולם מרגישים קצת אמאל'ה ואבאל'ה. אמנים שהם כותבים ויוצרים, אז מן הסתם יש להם המון שירים במגירה ואתה כותב, ובתקופה האחרונה התחלנו לשמוע אותו כל הזמן ואמרנו 'איך יכול להיות שזה נכתב פעם?'"

עוד אמרה טלי: "אני חושבת שאין אחד במדינה שלנו שבאמת חזר לשגרה, כי פשוט אי אפשר. גם אם אתה קם בבוקר, אתה חוזר הביתה ואני פותחת חדשות ומתחילה לבכות. זה מלווה אותי מהבוקר עד הערב. זה כל הזמן בלב". 

האזינו לשיר החדש: 

11/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


האחיות כרקוקלי - צילום ארכיון
האחיות כרקוקלי - צילום ארכיון  |  צילום: 103fm
Paris