חוסר צדק

הח"כ לשעבר אביר קארה הביא את סיפורו של רס"ן (מיל') רון יעקובי, ששירת בעזה במשך 180 יום וגילה, לדבריו, שנתבע במיליונים


רס"ן (מיל') רון יעקובי, בעל חנות רהיטים בפתח תקווה, שירת במילואים במעוזי האויב ברצועת עזה במשך 180 יום. כשחזר לביתו גילה שהוגשה נגדו תביעה ייצוגית בסך מיליוני שקלים בטענה להפרת חוק בעניין הצגת מחירים. השבוע פורסם כי בעקבות הלחץ הנפשי שחווה רון, הוא התמוטט ואושפז בבית החולים.

חבר הכנסת לשעבר אביר קארה, המוביל את קבוצת המאבק 'די לסחיטה' הנלחם בתביעות ייצוגיות נגד בעלי עסקים, התייחס לדברים. "רון יצא לשמור על כולנו", תיאר. "בזמן הזה, הוא לא דמיין שתובע סדרתי ירכוש אצלו באתר רכישה פיקטיבית. עורכי הדין רוצים שהאירוע יסתיים בפשרה". 

מהתובעים נמסר: צר לי שנפלתם בפח של הח"כ לשעבר אביר קארה, שמנסה לקושש את קולות העסקים בנושא פיקנטי שהתקשורת אוהבת. זה לא 'במבצע' 35 ימים ולא רק בתקופת המלחמה, אלא שנים על גבי שנים. מהיכן עלינו לדעת שאחד מבעלי המניות שאחראי על הטעיית הציבור נמצא במילואים? האם כתוב באתר 'כשאחזור מהמילואים אפסיק להטעות אתכם?'. התביעה חלה על השנים מ־2017 ואילך וכוללת ראיות לכך שזה מספר שנים, באופן עקבי ושיטתי, העסק לאונרדו מפרסם לציבור מבצעים מפתים והנחות ענק המוליכים שולל את הציבור לחשוב שמדובר ברכישות כדאיות".

15/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אביר קארה
אביר קארה  |  צילום: אוליבייה פיטוסי/פלאש90
Paris