איריס קול

משה רבנו של זמננו?

השחקן אבי אזולאי סיפר על התפקיד של משה רבנו שהוא מגלם בסדרת הלהיט החדשה של נטפליקס: "יש חיבור אישי, ואני מציג דבר שגדלתי עליו"


השחקן אבי אזולאי קיבל הזדמנות יוצאת דופן לשחק את משה רבנו בהפקה יוקרתית של נטפליקס. הוא שיתף בסיפורה של הדמות בסדרה, באופן שמציגים אותה ובדרך המקרית שבה הוא הצליח לקבל תפקיד שכל שחקן מייחל לו.

"אני חושב שהעמקנו בסיפור. כולם מכירים את הסיפור של משה, זה עניין את המפיקים, הבמאי ואותי. זה העמקה לתוך הפסיכולוגיה של משה. איך הוא התמודד במערכות היחסים שלו עם האל, משפחתו, פרעה, לזהות את חוסר השייכות שלו, הזרות שהוא הרגיש בכל מקום", הסביר.

"צילמנו את זה בינואר שנה שעברה", ציין. לדבריו, "זה היה צוות הפקת ענק. אני משחק בתיאטרון גשר עשר שנים. חיפשו הרבה זמן שחקן ישראלי שישחק את משה. בדיעבד הבנתי שהבמאי התחיל להציע שחקנים אנגלים. הציעו לי צילומים במרוקו. הבן אדם שהציע אותי, קראו לו תומר, והוא אמר להם יש לי שחקן לא מוכר אבל הוא שחקן מעולה. המפיק אמר שמתעניינים בי, וזה קרה תוך עשר דקות. שלחתי אודישן ראשון, והבמאי והמפיק מתקשרים אליי ביחד". בהמשך הוא הוסיף: "יש חיבור אישי, ואני מציג דבר שגדלתי עליו". 

"חיכיתי לדבר הזה עשר שנים, ויש רגעים שאתה רוצה לוותר. זה היה שווה את זה. אח שלי הגדול התקשר אליי ואמר לי אני גאה בך. אני התחלתי לבכות", אמר בהתרגשות. 

16/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אבי אזולאי כמשה רבנו
אבי אזולאי כמשה רבנו  |  צילום: מתוך הסדרה סיפורו של משה
Paris