ינון מגל ובן כספית

בן: "שקרן"; סמוטריץ': "אני ארד מהריאיון"

מגיש התוכנית התעמת עם השר • על התקרית בוועידת 'ישראל היום' אמר סמוטריץ': "קומץ של בריונים, הם פשוט מפוצצים פעם אחרי פעם"


השר בצלאל סמוטריץ' שוחח עם ינון מגל ובן כספית ב־103fm על המחאה שאירעה אתמול (ג') נגדו במהלך ועידת 'ישראל היום' והחלטתו לרדת מהבמה בעקבות כך. במהלך השיחה התפתח עימות בינו לבין כספית. 

"אני מאוד בעד ביקורת ושיח, ממש לא בעד אלימות וסתימת פיות", אמר והוסיף: "מה שקורה בזמן האחרון זה שקומץ קטן של בריונים, אין דרך אחרת להגדיר את זה, מנסה לקבוע עבור כולנו מי ועל מה אפשר יהיה לדבר ועל מה לא - אז באים חמישה או שישה או שמונה אנשים לכנס שיש בו מאות אנשים ושרוצים לשמוע אותו אלפי ואולי עשרות אלפי אנשים במדיה שבהם הוא משודר ומחליטים לפוצץ אותו", אמר. 

לדבריו, "אף אחד לא רוצה לגעת בהם כי אז 'משתיקים אותם' ו'סותמים פיות', והם פשוט מפוצצים פעם אחרי פעם. אין לזה דבר וחצי דבר למחאה ולדמוקרטיה. יכול להיות שעד 6 באוקטובר הייתי נכנס לתוך 'המשחק' הזה במרכאות או לא במרכאות, הם צועקים עליי ואני צועק עליהם, וכל אחד מעלה את זה לרשתות ומקבל מחיאות כפיים מהציבור שלו. אני קיבלתי החלטה ב־7 באוקטובר...".

בהמשך הזכיר כספית את התבטאות השר סמוטריץ' בעבר שטען כי "מי ששותף לממשלה הזאת (של בנט-לפיד), לא צריך להכניס אותו לבית כנסת", והתפתח עימות בין השניים שהסתיים בהחלטת סמוטריץ' לרדת מהקו. 

17/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית ובצלאל סמוטריץ'
בן כספית ובצלאל סמוטריץ'  |  צילומים: 103fm ונעם רבקין פנטון/פלאש90
Paris