ניסים משעל וטל שלו

"מקווים שיש מחשבה עמוקה לגבי השלכות של תגובה ישראלית"

אודי סגל הביע את דעתו על פעילות אפשרית מול איראן: "בהתחשב בתוצאות חצי השנה האחרונה, יש חשש גדול" • טל שלו: "גם כאן התחושה היא אולי של דשדוש"


אודי סגל וטל שלו פתחו את התוכנית בביקורת על מדיניות הממשלה בצל המתיחות מול איראן. סגל אמר: "ההמתנה למהלך ישראלי נגד איראן היא כבר כמה ימים. בדרך כלל כשהייתה המתנה, התחושה הייתה שיש שיקול דעת, שיש מחשבה, שבוחנים את כל העניינים האסטרטגיים, ואני מתפלל גם היום, מקווה שזה קורה".

"לצערנו, בהתחשב בעובדה שחלק מהדברים יוצאים בעימותים פומביים ובהתחשב בהתבטאויות של חלק משרי הקבינט המורחב ובהתחשב בתוצאות של חצי השנה האחרונה, יש חשש גדול שזה לא מה שקורה, ומה שאנחנו עדים לו זו פשוט התנהלות. רצו לתקוף, לא הצליח, עצרו, עכשיו בודקים. מקווים שיש באמת מחשבה נרחבת יותר ועמוקה יותר לגבי השלכות של תגובה ישראלית. כל תגובה ישראלית שחייבת להיות, הכול צריך להיעשות בשיקול דעת", הוסיף סגל. 

טל שלו ציינה: "גם כאן התחושה היא אולי של דשדוש, אגב תחושה שהייתה יכולה להשתנות אם המנהיגים שלנו היו מדברים אלינו. ראש הממשלה נתניהו, שידע לכנס הרבה מסיבות עיתונאים בכל פעם כשהוא היה צריך, במלחמה לא שמענו ממנו באופן פומבי, חוץ מהצהרות כאלה ואחרות, ונדמה לי שלאור מה שעבר על הישראלים בשבוע האחרון, הם היו יכולים גם לשמוע מילה נוספת מראש הממשלה בנוגע למה שהוא מתכנן לנו, לאן הדברים הולכים מכאן. 

18/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אודי סגל
אודי סגל  |  צילום: 103fm
Paris