אראל סג"ל

"אסור להם להשתמש בשם החטופה שלנו בשביל מטרות שאנו לא מאמינים בהן"

גיל דיקמן, בן דודה של כרמל גת המצויה בשבי, בתגובה לקמפיין פורום תקווה שהשתמש בשמה • הבהיר: "אנו עושים הרבה מאוד דברים שמטרתם קירוב לבבות"


"פורום תקווה מגייס תרומות עם שמה של כרמל. ‏משפחתה של כרמל גת מבקשת להבהיר כי אין לה קשר לפורום תקווה. משפחות נוספות של חטופים, שאינן חברות בפורום תקווה, מבקשות לא להשתמש בשמן וקוראות לדורשי טובת החטופים להתגייס, לתרום ולהתנדב לגופים אחרים שמסייעים למשפחות ותורמים להחזרת החטופים". 

כך כתב בחשבון האינסטגרם שלו גיל דיקמן, בן דודה של כרמל גת החטופה בשבי חמאס מזה 199 יום. בשיחתו עם אראל סג"ל ויוסי יהושוע, הגיב לדברים. "אני שותף בשבועות האחרונים להרבה מאוד מהלכים של קירוב, כולל תפילה בכותל ועוד אירועי אחדות שקורים יחד עם משפחות שמאמינות בדברים הללו ומשפחות שאינן מאמינות כמו המשפחה שלי", ביקש להבהיר. 

"אנו עושים הרבה מאוד דברים שמטרתם קירוב לבבות", הוסיף. "הקמפיין הזה של פורום תקווה הוא של פורום שמקדם מטרות שאני לא מאמין בהן והמשפחה של כרמל לא מאמינה בהן. זו זכותה של כל משפחה לחשוב שרק לחץ צבאי זה מה שיחזיק את החטופים, שצריך להיכנס לרפיח כדי להחזירם". 

בסיום דבריו, הדגיש דיקמן: "זו עמדה שאנו לא מחזיקים בה, ואני לא חושב שצריך שתרומות הקשורות לכרמל יסייעו למטרה הזו. כל כך פשוט. אסור להם להשתמש בשם של החטופה שלנו בשביל מטרות שאנו לא מאמינים בהן, ובכל זאת הם עשו זאת. זה כל הסיפור". 

21/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


כיכר החטופים
כיכר החטופים  |  צילום: אבשלום ששוני/פלאש90
Paris