ינון מגל ובן כספית

"מה שאומרים סמוטריץ' ובן גביר - הכי הגיוני"

אלון דוידי, ראש עיריית שדרות, על המצב הביטחוני המתוח לנוכח ההכנות לפעולה צבאית ברפיח: "הלגיטימיות היחידה של נתניהו היום היא לנצח את המלחמה"


אלון דוידי, ראש העיר שדרות, שוחח עם ינון מגל ובן כספית ב־103fm והביע את דעתו על תפקודה של הממשלה בצל ההכנות של צה"ל למבצע קרקעית ברפיח. זאת על רקע הדיווחים על משא ומתן בין הצדדים לעסקת שחרור חטופים אפשרית.

בפתח השיחה ביקש דוידי להתייחס להתבטאויותיו של כספית וטען: "בן, אני חושב שההימלטות הזו כל פעם, לצמצם את זה לנתניהו, היא לא פיירית ולא הגונה. לדעתי מי שאומר שנתניהו צריך ללכת הביתה, צריך להודיע לכל הארסנל הזה שבמשך שנים האביס אותנו, מההתנתקות ששמעתי שרק ירו עלינו רקטה אחת ונרסק"

"דיברת גם עם נתניהו? הוא הצביע בעד", ציין המגיש, ודוידי הבהיר: "בסוף התקשורת היא כוח חזק מאוד, ובמשך שנים אנשים מערבים את הפוליטיקה והדעות האישיות שלהם והופכים כאילו נותנים חוות דעת מקצועיות. אני למשל לא מבין את המשפטים האלו כמו 'איך הקבינט מתערב בהחלטות מקצועיות והופך את הדיון לפוליטי'. יש מנהיגים, זכותם של בצלאל סמוטריץ' ובן גביר, ואני הצבעתי לליכוד, להגיד את דבריהם".

דוידי המשיך והודה: "כשאני מסתכל מהעיר שדרות, שומע את הטירוף שחושבים להחזיר לצפון הרצועה מיליון עזתים עם מחבלים לכל המקומות שמשם יצאו המרצחים ופשעו בנו, אני אומר לך את האמת - מה שאומרים סמוטריץ' ובן גביר נשמע לי הכי הגיוני - גם אם מישהו אומר משהו, שלא ימכור סיפורים, שלא יגיד שאנחנו מנצחים, שזה הניצחון".

לדבריו, "מצביע, הצביע לימין, לא יתמוך עכשיו בנתניהו, מה האלטרנטיבה שלו? ללכת לכל אלה שמכרו את ההתנתקות? שמכרו לי יום יום, שעה שעה, גם גנץ ואיזנקוט? תהיו הגונים. אני מאוד כועס על נתניהו. אני מבקר את נתניהו, הלגיטימיות היחידה של נתניהו היום היא כדי לנצח את המלחמה הזו. אבל אני לא שומע ממך 'אני מתנצל וטעיתי בכל ההערכות שלי, בכל מי שפרגנתי לו במשך שנים', לא רק נתניהו, גם אחרים".

01/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אלון דוידי
אלון דוידי  |  צילום: יוסי זליגר/פלאש90
Paris