אודי סגל וענת דוידוב

"טל היה בחור מצחיק, מנהיג מלידה, מלח הארץ"

סמ"ר טל שביט נפל לאחר שיגור מטח פצמ"רים מרפיח למרחב כרם שלום • איתן אורן, מנהל החינוך של קיבוץ כפר גלעדי כשטל היה תלמיד תיכון, שיתף בכאב


צה"ל התיר אמש (א') לפרסום את שמותיהם של שלושת הלוחמים שנפלו לאחר שיגור מטח הפצמ"רים מהעיר רפיח למרחב כרם שלום בעוטף עזה, בהם סמ"ר טל שביט מכפר גלעדי, לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח"ל, בן 21 בנופלו. אודי סגל וגיא פלג ב־103fm עם איתן אורן, מנהל החינוך של קיבוץ כפר גלעדי כשטל היה תלמיד תיכון, אשר שיתף בכאבו העמוק. 

לדבריו, "אני הייתי מנהל החינוך בכפר גלעדי במשך שלוש שנים, בתקופת הקורונה טל היה תלמיד תיכון. בחור מצחיק, מנהיג מלידה, ממש מלח הארץ. טל, באמת היה דמות להערצה בחברת הנעורים, וגם אצלי בתור מנהל חינוך, שלא היו לנו עובדים בתקופת הקורונה טל נרתם, וממש סחף אחריו לא רק את החברים שלו אלא גם את הדור הצעיר של הקיבוץ. הקיבוץ נמצא באזור הכנרת הדרומית".

בהמשך הוסיף כי "הנוער של כפר גלעדי, ובכלל בגליל העליון ובצפון, לדעתי סופר איכותי, עם ערכים מאוד גדולים, יוצא לתפקידי לוחמה, לצערנו עכשיו זה פגש אותנו גם בסיטואציה הזו. נמשיך לחנך את הנוער שלנו ככה, על זה אנחנו חיים. שלא נדע עוד מקרים כאלה, שטל יהיה האחרון".

06/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


טל שביט ז"ל
טל שביט ז"ל  |  צילום: דובר צה"ל
Paris