איריס קול

רוקדים עם כוכבים בזמן מלחמה?

מבקר הטלוויזיה עינב שיף על ההתאמות שנעשו בעונה החדשה של הריאליטי בעקבות המלחמה: "מביך אותי כצופה, אני חושב שאנחנו יותר מתוחכמים מזה"


מבקר הטלוויזיה עינב שיף ('ידיעות אחרונות') שוחח עם איריס קול ב-103fm על שידור תוכנית הריאליטי 'רוקדים עם כוכבים' בזמן המלחמה וההתאמות שנעשו לפורמט לאור המצב.

"בסוף 'רוקדים עם כוכבים' זה לא משדר אקטואליה, זה לא מדבר על המצב. זה מה שזה היה בדיוק בלי המלחמה. זה שיש כל מיני התאמות, זו הדגמה נהדרת לאיך המכונה מסוגלת ליישר את כל הברגים. זה מביך אותי כצופה, אני חושב שאנחנו יותר מתוחכמים מזה. אתם רוצים לעשות את הבידור שלכם? תעשו אותו", שיתף בתחושותיו על ההתאמות שנעשו בעקבות המלחמה.

"המעבר החד הוא הסיפור. זה שיונית לוי קודרת, ופתאום עוברים ל'רוקדים עם כוכבים' - זה הטרלול. אני מודה שזה סממן ישראלי מובהק, אין לזה אח ורע בעולם", הוסיף.

לסיום התגלגלה השיחה לשינוי בשוק הטלוויזיה הישראלי שחל בשנים האחרונות: "חדשות בארץ זה לא עניין של מה קורה, זה מודל כלכלי. בעבר ב-7 בערב היה בטלעד טלנובלה 'מעבר לפינה'. היום תראי ב-7 בערב טלנובלה? לא, את תראי אנשים צועקים באולפן בעשירית מהכסף".


05/06/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


איריס קול
איריס קול  |  צילום: 103fm
Paris