מיכל דליות

יחסי אהבה קנאה

אימא לבת 10, בת 8 ובן 2, על הבנות: "אנחנו חווים המון חוסר רעות והמון ריבים מלאי זעם. הן מאוד אוהבות אחת את השנייה, אבל יש גם המון כעס וקנאה"


אימא לשלושה ילדים - בת עשר, בת שמונה ובן שנתיים, שיתפה כי בעלה מגויס למילואים מתחילת המלחמה: "הוא לא לוחם ולא בעזה. הוא לא בסכנת חיים אבל בסכנה נפשית". לדבריה, שתי הבנות מאוד קרובות בגיל ומאז שנולדו מאוד צמודות. אולם לאחרונה הגדולה מתחילה להיכנס לגיל ההתבגרות המוקדם: "אנחנו חווים המון חוסר רעות ביניהן, המון ריבים מלאי זעם, ולאחרונה גם קצת מכות והמון קנאה". "זה בא משתיהן. הן מאוד אוהבות אחת את השניה, אבל כמו שיש אהבה יש גם המון כעס וקנאה".

מיכל דליות: "הן עוברות תקופה ממש קשה. חצי שנה במלחמה ואבא בא והולך. זאת תקופה לא יציבה ולא מאוזנת שמטלטלת את נפשן, ואני גם לוקחת בחשבון את תחילת ההתבגרות". עם זאת ביקשה מיכל להתמקד באופן הנכון ביותר להגיב לעניין כשהוא קורה - ברגע עדין ושקט ולא בשעת הריב לפנות לשתיהן יחד ולעמת אותן עם הדברים באופן רגוע.

האמור באייטם זה מבטא את הדעה האישית של השדר/ת והוא אינו מובא כתחליף לקבלת ייעוץ פרטני מבעל מקצוע המתמחה בתחום, ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה ושימוש שנעשים על בסיס התכנים המופיעים באייטם הינה באחריות המשתמש/ת בלבד.
07/06/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מיכל דליות (סופר נני)
מיכל דליות (סופר נני)
Paris