ינון מגל ובן כספית

"משתחררים חטופים, ופיד שמאל עסוק בביבי"

מגל התייחס לתגובות לגבי נתניהו בעקבות המבצע לשחרור חטופים • סרי: "שמעתי שבאים בטענות על זה שכשהגיעו בשורות רעות, לא ראינו את רה"מ נזעק"


בפתח השעה השנייה המשיכו ינון מגל וברק סרי לשוחח על המבצע לחילוץ חטופים אתמול (ש') והתייחסו להתנהלותו של ראש הממשלה נתניהו לאחר הצלחת הפעולה. 

"ראש המחנה האמוני שמע על זה בשבת, הוציא לפחות עשר הודעות, נסע לשיבא, הכול היה בסדר. לא, אין בעיה של שמירת שבת, הוא שמע על הכול אונליין. ראיתי הבוקר איזו הודעה בעיתון 'המבשר' עם זעם גדול על זה שנתניהו חילל את השבת", אמר סרי. 

ינון השיב: "הקטע הפסיכוטי הוא שאתה רואה שמשתחררים חטופים, ופיד שמאל עסוק בביבי. איזה סוג של מחלה חשוכת מרפא, שאתה לא מבין מה הטירוף. מה הטירוף שלכם? השתחררו עכשיו יהודים משבי שהיה יכול להימשך שנים. שלושה מהם, חוץ מנועה, בכלל לא היו אמורים להשתחרר בפעימה הראשונה. לך תדע עד מתי הם היו נשארים שם". 

לדברי סרי, "שמעתי שבאים בטענות קשות על זה שכשהגיעו גופות לכאן, כשהגיעו בשורות רעות, לא ראינו את ראש הממשלה מחלל שבת, נזעק לתל השומר, שולח מכתב והודעה. יש כאן טענות של המשפחות, עזוב את החבר'ה מהשמאל. האחריות שלו היא לדברים הטובים ולדברים הלא טובים".  

09/06/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל
ינון מגל  |  צילום: 103fm
Paris