איריס קול

"הסיפור הוא אונס שמתחיל איזשהו מחול דמים"

הסדרה 'בלקספייס' חוזרת לעונה שנייה • גורי אלפי סיפר על ההצלחה של הסדרה: "יש כאן את הדבר המאוד מסקרן של הצד האפל"


הסדרה 'בלקספייס' חוזרת הערב (ב') למרקע לעונה חדשה ומסקרנת במיוחד. איריס קול שוחחה עם כוכב הסדרה גורי אלפי על מה שמותר לספר עליה ועל מה שאסור.

"יש פה עונה מאוד חזקה עם המון שכבות. זאת לא רק הצצה לעולמות אפלים, אלא הצצה אל היעדר האור כשאנחנו לא רואים מה קורה. זה הצעירים, הנוער", אמר. 

במהלך השיחה סירב לספר הרבה על מה שמצפה לנו העונה: "הסיפור המרכזי הוא אונס שמתחיל איזשהו מחול דמים. זאת עונה שחייבים פשוט לראות. לא סתם אנחנו לא מגלים יותר מדי. נאיה בינשטוק, שהיא שחקנית אדירה, לוקחת על עצמה את סיפור העונה הזאת, וגם היוצרים השכילו להבין שבכל עונה יש סיפור אחר לגמרי".

"אנחנו צריכים לסמוך על הילדים שלנו"

בהמשך הוא ניסה לפצח את סוד ההצלחה של הסדרה: "העובדה שהדבר הזה נעשה כל כך פופולרי זה כי יש כאן את הדבר המאוד מסקרן של הצד האפל. אנחנו צריכים לסמוך על הילדים שלנו ולהאמין בהם. כשאנחנו סומכים עליהם אנחנו מעניקים להם אחריות, והם לא מחכים שמישהו יטפל להם בבעיות, ולכן הם הופכים להיות אוטומטית יותר אחראים".

אפילו במציאות הקשה של כולנו כיום, אלפי מוצא נקודת אור בהסתכלות הזאת: "גם בתוך הדבר הכאוטי שקורה, נסים התרחשו מתוך אחריות של אנשים כלפי עצמם וכלפי אחרים. כמה כוחות נפשיים יש לנו, זה נותן תקווה מאשר להתבוסס בטראומה ובקורבנות. אין ישועה מזה".

10/06/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גורי אלפי
גורי אלפי  |  צילום מסך: 'רשת 13'
Paris