קרסו ובוזגלו
עם רפי קרסו וצ'רלי בוזגלו

"הייתה לי בובת מזל, ושמתי אותה במזוודה שמעולם לא חזרה"

נטע ריבקין, המתעמלת האולימפית לשעבר, שיתפה באמונה טפלה שהייתה לה: "המשכתי לחיות עם האמונה שהבובה נמצאת איפשהו בעולם ועדיין עושה את תפקידה"


נטע ריבקין, המתעמלת האולימפית לשעבר, שיתפה את פרופ' רפי קרסו וצ'רלי בוזגלו באמונות הטפלות שהאמינה בהן במהלך הקריירה הספורטיבית: "שרשרת מזל, בובת מזל, וזה מגיע גם לחולצת מזל, לכל מיני דברים שאנחנו לובשים עלינו, לדברים שאנחנו לוקחים איתנו בתיק". 

המשיכה ואמרה: "מבחינת כל פרטי המזל, מצד אחד זה נותן איזושהי ודאות, אבל אז מצד שני, מה קורה אם אני רגע שוכחת את חולצת המזל? כשאני עובדת עם הספורטאים שאני מלווה, אני מלמדת אותם שזה בסדר שיש משהו, אבל גם תמיד להחזיק בראש שהניצחון וההצלחה שלכם בסוף תלויים רק בכם". 

לאחר מכן סיפרה על מקרה אישי שקרה לה: "הייתה לי בובת מזל, והיא ליוותה אותי בכל התחרויות במשך שנים רבות, ובסביבות גיל 18-17 נסעתי לטיסה מאוד ארוכה ושמתי אותה במזוודה, למרות שבדרך כלל לקחתי אותה איתי בכבודת יד, וזאת המזוודה היחידה בכל החיים שלי שמעולם לא חזרה אליי. ואז היה לי שבר מאוד רציני, והמשכתי לחיות עם האמונה שהבובה נמצאת איפשהו בעולם ועדיין עושה את תפקידה, אבל מרחוק. מעולם לא אימצתי בובה חדשה במקום". 

10/06/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


נטע ריבקין
נטע ריבקין  |  צילום: JACK GUEZ/AFP via Getty Images
Paris