ינון מגל ובן כספית

"אצל רה"מ יש כלל: בכישלון בורחים, לניצחון - נצמדים"

סרי תהה מדוע נתניהו בחר שלא להתייחס במופגן לרקטות הרבות שנורו אל יישובי הצפון • מגל: "אותו דבר אני יכול לדבר על הרמטכ"ל ושר הביטחון"


בפתח התוכנית התייחסו ינון מגל וברק סרי למתרחש בזירה הצפונית במהלך היממה האחרונה. "אמרתי לך שלא יכול להיות שראש ממשלה תמיד יידבק להצלחות וייעלם בעיקר מהדברים הרעים", אמר סרי.

"דיברנו על זה שלמרות השבת נתניהו הוציא משהו כמו עשר הודעות שמחה על שחרור החטופים והגיע פיזית לתל השומר", הוסיף. "אתמול מעל 200 שיגורים מלבנון, בתים בוערים, וכלום - אין ראש ממשלה, אין סרטונים, אין הודעות, אין שום דבר. אין נתניהו, אין שרים, אין כלום. זה הסיפור. להגיע לחפ"ק בצפון, להגיד שהוא מלווה את התושבים, כלום. יש כלל אצלו: כישלון, בורחים, ניצחון - נצמדים בשתי ידיים. אם נתניהו היה מגיע לאיזה חמ"ל באחד הימים היותר קשים בצפון, הייתי אומר את זה. יש כאן ראש ממשלה שמדבר שנים על אם רק יירו מהצפון טיל אחד. שמונה חודשים יורים ויורים". 

בתגובה ביקש ינון לשאול: "לא נמאס לך? אין עולם חוץ מזה? כמה אתם תקועים בטנטרום מטורף? שחררו. מה אתם מבלבלים את המוח? אתם מתנהגים כמו ילדים לא אחראיים. אותו דבר אני יכול לדבר על הרמטכ"ל ושר הביטחון. אנחנו לא עושים את זה. כל התבהלה היא רק פוליטית, רק כדי לגרש את ביבי".

"מצטטים אותנו כשהם במפלה, כשהם חוטפים, כשאנחנו חוגגים באולפן 'ערוץ 14' הם מצטטים אותנו", טען. "תעשו חשבון עם עצמכם באיזה צד אתם רוצים להיות". 

13/06/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ברק סרי
ברק סרי  |  צילום: רעות מתתיהו ארגון/103fm
Paris