גיא פלג

"עד כמה אפשר להיות מנותק? זה רה"מ של כולנו"

בפתח התוכנית התייחס גיא פלג לפרסום השיחה בין השר לשעבר יזהר שי ששכל את בנו לבין ראש הממשלה בנימין נתניהו שחשף כי לא ידע זאת


גיא פלג פתח את התוכנית עם התייחסות לפרסום לגבי השיחה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לשר לשעבר יזהר שי ששכל את בנו במלחמת חרבות ברזל, ועל פי הדיווח, רה"מ לא ידע זאת.

"כמה ניתוק, מדהים, מייאש, מבעית. ראש ממשלה שלא ידע על נפילתו של בנו של השר לשעבר יזהר שי, שהיה כזכור שר בממשלת נתניהו. נניח תאמרו, איכשהו זה חמק מנתניהו. כל סביבתו, כל יועציו, איש מהם לא אמר לו, לא סיפר לו על נפילתו של בנו של מי שהיה שר בממשלתו?", תהה פלג. 

לדבריו, "יזהר שי, לא פגשתי בו מעולם, אבל יצא לי לראיין אותו כמה פעמים וכמובן אי אפשר היה במלחמה הזאת שלא להיתקל בריאיון איתו או בציטוט מריאיון איתו ועושה רושם שמדובר באדם עדין, מאופק, הגון, כל כך שונה מרבים מחברי הקואליציה". 

"ברור לי שהשר לשעבר שי רצה לצעוק על נתניהו בשיחתו עם ראש הממשלה, אבל הוא התאפק. הוא התאפק גם כשהוא שיתף את הציבור בשיחה, פרסם פוסט עדין, אבל אנחנו כאן כדי לצעוק בשבילו - עד כמה אפשר להיות מנותק? מנותק מסבל המשפחות השכולות, מסבלם של הפצועים, של העקורים, עד כמה אפשר לראות הכול רק מבעד למשקפיים פוליטיים?", זעם פלג. 

"יש לכם ספק שאם היה נופל בנו של איזה עסקן בליכוד, נתניהו היה מגיע לשם לשבעה? איך אפשר לעשות הבחנה כזאת בין אלה שנופלים ו'הם משלנו' לאלה שנופלים, שלא 'משלנו'. זה ראש הממשלה של כולנו, זאת הממשלה של כולנו, איך אפשר?", סיכם. 

13/06/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גיא פלג
גיא פלג  |  צילום: 103fm
Paris