שניים עד ארבע
עם רון שלום ויואב כהן

"שיתפתי פעולה עם חברים טובים - אנשים משכמם ומעלה"

הזמר, היוצר והשחקן האהוב לי בירן חבק את אלבומו הרביעי במספר - 'דרכו של עולם' • לרגל המאורע המרגש התארח באולפנם של רון ויואב ושיתף בתחושותיו


הזמר, היוצר והשחקן האהוב לי בירן עושה זאת שוב וחובק את אלבומו הרביעי במספר - 'דרכו של עולם'. את יציאת האלבום מלווה שיר הנושא שכתב והלחין יחד עם פאר טסי ואיתן דרמון, ועל הגיטרה - אלון עדר. לרגל המאורע המרגש התארח בירן באולפנם של רון שלום ויואב כהן ב־103fm ושיתף בתחושותיו. 

לדבריו, "לאלבום קוראים 'דרכו של עולם' ויש בו 10 שירים. שיתפתי פעולה עם מוזיקאים יקרים וחברים טובים, אבל יותר מכול - אנשים משכמם ומעלה, בהם פאר טסי, תמיר גרינגברג, גיא מזיג, איתן דרמון   ואלון עדר. זה לא היה כל כך מתוכנן. שיר הנושא שיצרתי עם פאר ואיתן, נכתב לפני שנה וחצי כבר, וכשאני מקשיב לו היום - מפחיד אותי כמה שהוא רלוונטי מבחינת המילים".

על בנו הבכור נבו סיפר: "הוא כבר הספיק להיות אתנו בהמון מקומות. אנחנו הורים זורמים מאוד - שנינו עובדים, והעבודות שלנו הן לא רגילות. אין דבר כזה שאליאנה תוכל להיות רחוקה ממנו יותר מ־45 דקות, לכן הוא פשוט אתנו כל הזמן".

בהמשך קיבל האמן האהוב שתי שיחות טלפון מרגשות במיוחד: פבלו רוזנברג ודוד דביר (יואב כהן). מה הם איחלו לו? האזינו ותגלו. לסיום ביצע שני שירים מהאלבום החדש - שיר הנושא 'דרכו של עולם' והשיר 'בשורה טובה', שבמקור מבצע יחד עם אשתו אליאנה תדהר.

13/06/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


לי בירן
לי בירן  |  צילום: 103fm
Paris