שניים עד ארבע
עם רון שלום ויואב כהן

"משהו בנשמה שלי נפתח מחדש"

שרית חדד על אלבומה החדש '8' בתקופה מורכבת זו • על אירועי 7 באוקטובר: "לקח לי קצת זמן לעכל" • מה קרה כשפגשה את אושרית חביה?


הזמרת והיוצרת שרית חדד חובקת בימים אלה את אלבומה החדש '8'. בשיחתה עם רון שלום ויואב כהן, סיפרה על היצירה בימים מורכבים אלה.

"בשנה האחרונה, אחרי כל מה שקרה ב־7 באוקטובר, לקח לי קצת זמן לעכל את כל הדבר הזה ותוך כדי תנועה, תמר יהלומי, בת הזוג שלי, החיים שלי, החצי השני שלי, נכנסה לאולפן עם יהונתן כלילי והתחילו לנגן קצת למטה", סיפרה חדד.

"אני שלא הייתי כל כך בשיאי בשנה הזאת, שמעתי אותם מנגנים, ירדתי למטה ואז אמרתי 'וואי, אני שומעת ניצנים של שיר חדש' והתחלנו לאט לאט לעבוד על האלבום ומשהו בלב שלי, בנשמה שלי נפתח מחדש והחלטנו שאנחנו מוציאים אלבום חדש. שמונה שירים מדויקים, שכל שיר הוא הכי מדויק שיכול להיות והוא מהלב שלי והנשמה שלי", ציינה.

עוד אמרה: "ארבעה שירים יצאו השבוע ואני מאמינה שלקראת אוגוסט אני אוציא את החלק השני. מרגיש לי שהיום יש עומס של שירים, וזה מבורך כמובן, אבל אני רציתי לתת לקהל שלי לעכל את השירים ולהרגיש אותם, להתחבר אליהם וזו הייתה ההחלטה לפצל את שמונת השירים לארבעה".

בהמשך שוחחה עם אושרית חביה (פרלה דנוך), מעריצתה משכבר הימים. 

09/07/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שרית חדד
שרית חדד  |  צילום: דודי חסון
Paris