רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

אמנים עורכים שבת עברית

פרויקט מיוחד ובלעדי לאתר וליישומון 103fm:
מיטב אמני ישראל הופכים לעורכים מוזיקליים ובוחרים את הקלאסיקות הגדולות של המוזיקה הישראלית.

אבי טולדנו

אבי טולדנו

01.02.2019

הוא נולד כמעט יחד עם מדינת ישראל, ומלווה אותה מאז ועד היום כזמר וכמלחין שאין ישראלי שלא מכיר. אבי טולדנו, אחד הקולות המזוהים ביותר עם שבת עברית, ממשיך להופיע עד היום וכדבריו "מחזיר את הרגש לשירים". בבחירותיו המוזיקליות תמצאו שירים שיעזרו לנו להירגע עם רדת יום וגם לרקוד את הלילה - מ'ארץ חדשה' ועד 'עטור מצחך'.

לחצו להאזנה

יורם טהרלב

יורם טהרלב

24.01.2019

אין מאזינה ומאזין של שבת עברית שלא מכיר את השם יורם טהרלב. קצרה היריעה מלהכיל את רשימת ההישגים שלו ואת העשייה האינסופית למען התרבות הישראלית. יחד עם חגיגות יום הולדת 81 לטהרלב, הבאנו את העריכה שלו ל'שבת עברית', ובה שירים בביצועים של יהורם גאון, אריק איינשטיין, שושנה דמארי, חוה אלברשטיין וגם אהוד בנאי.

לחצו להאזנה

רוחמה רז

רוחמה רז

18.01.2019

כבר 45 שנים שרוחמה רז אוחזת במיקרופון ושרה על הבמות, חתומה על 12 אלבומים ועל שורה של להיטים בלתי־נשכחים. לאחרונה התגברה על מחלת הסרטן וחזרה להופיע, ובשבוע החולף חגגה יום הולדת 64. ברשימה שבחרה: יוני רכטר, שהופיע לצידה בשנה החולפת, אושיק לוי, עפרה חזה, עוזי חיטמן ורבים אחרים

לחצו להאזנה

שלומית אהרון

שלומית אהרון

04.01.2019

קולה של שלומית אהרון מלווה אותנו כבר משנות ה־60 ועד היום. אהרון בחרה רצף שירים עבריים נפלאים, וביצועים קסומים של גדולי הזמר העברי. אריק איינשטיין, אריק לביא ואריק סיני מחכים לכם בפודקאסט המיוחד, וגם חוה אלברשטיין, ריקי גל ושני שירים של גידי גוב. הרשימה, כמובן, עוד ארוכה ועמוסה בכל טוב.

לחצו להאזנה

דני רובס

דני רובס

28.12.2018

אחד המוזיקאים האהובים והמוכרים בזמר העברי השתתף בפרויקט בשבוע שבו חגג יום הולדת. רובס מכיר היטב את אולפני הרדיו, וניסיונו מורגש היטב ברשימת השירים שמסר לנו. בעריכה שלו תפגשו בין השאר את אריק, שלום, חוה ויהודית, ולצידם גם את נצ'י נצ'.

לחצו להאזנה

הראל סקעת

הראל סקעת

21.12.2018

משהו ממנו: הכוכב שנולד וצמח לתפארת בחר את הלהיטים העבריים האהובים עליו ביותר - מאז ועד היום. ברצף השירים שבחר, מעט מהכול: מיוסי בנאי, דרך אריק איינשטיין ועד עידן רייכל ועמיר בניון. 

לחצו להאזנה

להקת סקסטה

להקת סקסטה

07.12.2018

להקת סקסטה ידעה לאורך כמה עשורים להביא הרמוניה של קולות וצלילים. איריס שמי, פנינה בריק, חני בודגוב ורותי בן אברהם בחרו עבורכם יותר משעה וחצי של שירים עבריים נוסטלגיים אהובים, בין השאר של שלמה ארצי, להקת כוורת, שוקולד מנטה מסטיק, להקת הנח"ל והנשמות הטהורות.

לחצו להאזנה

קובי אפללו

קובי אפללו

30.11.2018

את קולו המיוחד והמרגש של קובי אפללו אין ישראלי שלא מכיר. אפללו נעתר לבקשתנו וערך כמעט 80 דקות של זמר עברי נוסטלגי ומלא נשמה. בעריכה שלו תוכלו למצוא את זהר ארגוב ובעז שרעבי, את ירדנה ארזי ועופרה חזה, שלום חנוך ואריק איינשטיין - והרשימה עוד ארוכה.

לחצו להאזנה

דורית ראובני

דורית ראובני

23.11.2018

קולה המיוחד של ראובני מלווה אותנו עשרות שנים, מימיה בלהקת פיקוד הצפון ועד היום, היום הזה ממש. לקראת חגיגות 3 להרכבה המוזיקלי לצד חנן יובל ואורי הרפז, בחרה ראובני שעה משירי שבת עברית, עם פזמונים של עוזי חיטמן, רבקה זהר, אסתר עופרים, חוה אלברשטיין - וגם אביב גפן.

לחצו להאזנה

רמי קלינשטיין

רמי קלינשטיין

16.11.2018

אין כמוהו: כמבצע, כמעבד, ככותב וכמלחין אחראי קלינשטיין על רשימה מכובדת של להיטים שאין ישראלי שלא מכיר. בשעה שערך תמצאו, לצד יצירות מופת של אריק איינשטיין וחוה אלברשטיין, להיטים של פבלו רוזנברג ומאיר בנאי.

לחצו להאזנה

ירדנה ארזי

ירדנה ארזי

09.11.2018

ירדנה ארזי היא חלק בלתי נפרד מהפסקול של חיינו, ואחראית ללהיטים הגדולים ביותר כמו: 'אתה לי ארץ', 'הביתה', 'כשהצועני אוהב' ועוד. ברשימה שבחרה תשמעו את מיטב היוצרים - ממתי כספי ועד תיסלם.

לחצו להאזנה

עילי בוטנר

עילי בוטנר

02.11.2018

היוצר והזמר המוכשר הוא אחד מהבולטים בפסקול הישראלי של שני העשורים האחרונים ואחראי ללהיטי רדיו רבים. בשעתיים שערך עבורנו אפשר לשמוע השפעות רבות על טעמו המוזיקלי. בטוחים שגם אתם תיהנו להאזין.

לחצו להאזנה

קובי אשרת

קובי אשרת

26.10.2018

המוזיקאי, המנצח, המלחין והמעבד המוזיקלי ערך עבורנו שעה ובה מיטב המוזיקה הישראלית מאז קום המדינה: שושנה דמארי, אריק לביא, יהודה פוליקר - ועוד רבים וטובים. הללויה.

לחצו להאזנה

אילנית

אילנית

17.10.2018

אין אדם שלא מכיר את קולה של הזמרת אילנית, שמלווה אותנו לאורך עשורים על פני מאות שירים, עשרות אלבומים, וכמובן הופעה בלתי נשכחת באירוויזיון. ברשימה שבחרה תשמעו את מיטב היוצרים והאמנים מאז ועד היום - מנעמי שמר ועד משינה.

לחצו להאזנה

שלמה ארצי

שלמה ארצי

10.10.2018

נוף ילדותו של שלמה ארצי, מגדולי היוצרים והמוזיקאים בזמר העברי, כולל שירים של הלהקות הצבאיות, של אמנים שהותירו את חותמם כמו אריק איינשטיין ומאיר אריאל ז"ל, וגם של הבן, בן ארצי.

לחצו להאזנה

חנן יובל

חנן יובל

05.10.2018

הזמר והיוצר חגג יום הולדת 72. לכבוד יום הולדתו אנחנו שמחים להגיש באתר וביישומון 103fm את הבחירות המוזיקליות שלו, בהן נכסי צאן ברזל בזמר העברי - שמוליק קראוס, החלונות הגבוהים ועד ריטה. האזנה נעימה.

.

לחצו להאזנה

חוה אלברשטיין

חוה אלברשטיין

28.09.2018

הזמרת והיוצרת, המלווה שנים רבות את הפסקול הישראלי, הפכה לבקשתנו לעורכת מוזיקלית, ובחרה את שירי 'שבת עברית' האהובים עליה. בפודקאסט שערכה תוכלו לשמוע את הקלאסיקות הישראליות של כל הזמנים: הדודאים והפרברים, בועז שרעבי, שלומי שבן, אריאל זילבר ועוד רבים וטובים.

לחצו להאזנה

 

"שבת עברית" ב־103fm נוסדה לפני קרוב ל־20 שנה, וכיום היא רצועת המוסיקה העברית המובילה בארץ. היא מפגישה את הקלאסיקות הגדולות של המוסיקה העברית עם פנינים מוסיקליות נשכחות עוד מהעשורים הראשונים לקום המדינה.

"שבת עברית" ב־103fm מכבדת ומוקירה את הקלאסיקה הישראלית להנאת המאזינים, ועושה הכול על מנת לשמר את שורשי המוסיקה העברית ולחלוק כבוד לדורות המייסדים שלה.