רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

אמנים עורכים שבת עברית

פרויקט מיוחד ובלעדי לאתר וליישומון 103fm:
מיטב אמני ישראל הופכים לעורכים מוזיקליים ובוחרים את הקלאסיקות הגדולות של המוזיקה הישראלית.

מירי אלוני

מירי אלוני

06.09.2019

כבר בסוף שנות ה־60 נשמע קולה של הזמרת האהובה, שממשיכה לנגן ולשיר גם היום על הבמות, ובמופעי חוצות בתל אביב. בעריכה המיוחדת שבנתה עבורנו שזורים הצלילים המוכרים והאהובים של להקת הנח"ל, הפרברים, הדודאים ושלישיית גשר הירקון, לצד ביצועים בלתי־נשכחים - בין השאר של אריק לביא, ג'ו עמר, שושנה דמארי ושמעון ישראלי.

לחצו להאזנה

יהלי סובול

יהלי סובול

30.08.2019

אחד המוזיקאים הבולטים בתעשיית הרוק המקומית, סולן להקת מוניקה סקס, ערך שעה של זמר עברי ולהיטים ישראליים נצחיים. בעריכה תוכלו לשמוע בין השאר את דמארי ורביץ, את רכטר וקלפטר, את ישראלי ואת ארצי.

לחצו להאזנה

מירי מסיקה

מירי מסיקה

23.08.2019

הכוכבת עמוסת הלהיטים, שלא מפסיקה להמציא את עצמה מחדש, ערכה רשימת שירים שלא תוכלו להפסיק לשמוע. מסיקה ערכה רשימת שירים, שכמעט כולה על טהרת הקול הנשי, ושהותירה בנו טעם עז של עוד. היא נעה בין הגרוב של ריקי גל ('בצער לא רב, ביגון לא קודר'), חוצה 'חומות חימר', פוגשת את 'הנסיכה והרוח' ומגיעה גם ל'אדמה'.

לחצו להאזנה

חיים משה

חיים משה

16.08.2019

אחד הקולות האהובים בזמר העברי הרכיב עבורנו פלייליסט מבטיח - והצליח לקחת אותנו למסע מוזיקלי מרחיב לבבות. העריכה שעליה הוא חתום מרתקת, ומחברת בעדינות אין קץ בין קולו של ג'ו עמר, אבנר גדסי, דקלון, שלמה ארצי, עפרה חזה, ולא אחר מאריק איינשטיין.

לחצו להאזנה

קרולינה

קרולינה

02.08.2019

אחת היוצרות הכי בולטות בשני העשורים האחרונים ערכה את מיטב להיטי הזמר העברי האהובים עליה. התוצאה: כמעט שעה וחצי של פודקאסט שלא תוכלו להפסיק לשמוע, ובו בין השאר להיטי ענק בקולם של מאיר אריאל, שושנה דמארי, אריס סאן, רותי נבון, גידי גוב וזהר ארגוב.

לחצו להאזנה

נורית הירש

נורית הירש

26.07.2019

הירש, מגדולות המלחינות שידע הזמר העברי, שזרה רצף שירי 'שבת עברית', הנוגע בכל פסיפס היצירה הישראלית. בעריכה שלה תוכלו לשמוע כמה מהקלאסיקות היפות ביותר של הזמר העברי, בביצועים של יהודית רביץ, אילנית, אריק איינשטיין, שלמה ארצי, אילנית, צביקה פיק, וגם קרולינה, אהרן רזאל ועידן רייכל.

לחצו להאזנה

רבקה זהר

רבקה זהר

19.07.2019

הזמרת הגדולה, שקולה מרגש עד דמעות, עומדת מאחורי עשרות להיטים כמו 'מה אברך', 'על כפיו יביא', 'גדליה רבע איש', 'חלקת אלוהים', והלהיט שזכה ללא מעט קאברים 'זמר שלוש התשובות'. בעריכה המיוחדת שלה תשמעו, בין השאר, את מתי כספי ואריק לביא, את לאה שבת וגלי עטרי, את חוה אלברשטיין ואריק איינשטיין.

לחצו להאזנה

אושיק לוי

אושיק לוי

12.07.2019

את קולו של הזמר והשחקן אושיק לוי אין ישראלי שלא מכיר ומוקיר. הוא מעטר שירים עבריים אהובים המתפרשים על פני 4 עשורים, בעוד לוי עצמו ממשיך להופיע גם בימים אלה. ברשימה שערך מככבים אריק איינשטיין ושלום חנוך, גלי עטרי ויהודית רביץ, החלונות הגבוהים וגם תיסלם. אל תפספסו.

לחצו להאזנה

ג'וזי כץ

ג'וזי כץ

04.07.2019

אם המשפט 'חזרת פתאום, הנה אתה בבית', לא גורם לכם להתרפק על העבר בגעגועים - כנראה שמעולם לא התגוררתם בישראל. הזמרת גוז'י כץ, זו שביצעה עשרות להיטים ישראליים, ערכה לנו, בין השאר, את חוה אלברשטיין, נינט טייב, ברי סחרוף, שלום חנוך, מתי כספי, אביב גפן, יהודית רביץ, ועוד רבים וטובים.

לחצו להאזנה

אפי נצר

אפי נצר

27.06.2019

גם היום, כשהוא בן 85, אפי נצר, מייסד השירה בציבור, הוגה המונח 'חבורות הזמר' ומי שהלחין מאות שירים, ממשיך להופיע עם שירי הארץ הכל כך אהובה עליו - וגם עם האקורדיון. בעריכה שלו תוכלו לפגוש, בין השאר, את יהורם גאון, שלמה ארצי, ירדנה ארזי, חוה אלברשטיין ואריק לביא.

לחצו להאזנה

אריאל זילבר

אריאל זילבר

21.06.2019

הזמר, המלחין והפזמונאי האהוב פרץ לחיינו בשנת 1974, ולמרות שעברו כמעט ארבעה עשורים, זילבר מצליח לשמור על רלוונטיות. בפודקאסט הזה הוא נתן לנו הצצה לפלייליסט הפרטי שלו, ובו בין השאר אריק איינשטיין, מאיר אריאל, יפה ירקוני, דני סנדרסון ואחרים. 

לחצו להאזנה

דודו זכאי

דודו זכאי

14.06.2019

זכאי, איש קיבוץ דליה, מלווה אותנו ממחצית שנות ה־70, ואחראי על כמה ביצועים בלתי נשכחים. כך, גם השירים שבחר, הם כאלה שתוכלו לשמוע בוקעים מכל בית בקיבוץ שלו, ובכלל. אריק איינשטיין, לאה שבת, שלמה ארצי, גלי עטרי ושלישיית גשר הירקון כבר שם, והם לא לבד. 

לחצו להאזנה

שלומי שבן

שלומי שבן

07.06.2019

שבן עברי: אחד היוצרים המשפיעים ביותר בזמר העברי המודרני נטש לרגע את הפסנתר כדי לערוך רשימת שירים מופלאה. האזינו לעריכה של שבן, ובה, בין השאר, יהודית רביץ וחוה אלברשטיין, יוסי בנאי ומאיר אריאל, אריק איינשטיין וזהר ארגוב. 

לחצו להאזנה

הראל מויאל

הראל מויאל

31.05.2019

מויאל הוא אחד הזמרים האהובים שצמחו בישראל בשני העשורים האחרונים. הוא התגלה וזרח ככוכב נולד, ופנה ליצירה עצמאית, מרגשת ונוגעת. תוכלו למצוא כאן את שירי 'שבת עברית' האהובים עליו, מעוטרים בקולותיהם של עוזי חיטמן ואהובה עוזרי, שלמה ארצי ורבקה זהר, צביקה פיק ושולי נתן - ועוד רבות ורבים, טובות וטובים.

לחצו להאזנה

ארקדי דוכין

ארקדי דוכין

24.05.2019

הזמר, היוצר ומי שהכיר לנו את 'החברים של נטאשה', שיתף אותנו בשירי 'שבת עברית' האהובים עליו: יהודית רביץ, אריק איינשטיין, גידי גוב, שלמה גרוניך, עמיר בניון, שלומי שבת ולאה שבת הם רק חלק מהרשימה שגיבש מי שמלווה אותנו בקולו ובשיריו כבר עשרות שנים.

לחצו להאזנה

יזהר כהן

יזהר כהן

17.05.2019

בסוף השבןע שלפני אירוח תחרות האירוויזיון בתל אביב ביקשנו ממי שהכיר מקרוב את הדוז־פואה לתרום מכישרונו הרב ולבחור עבורנו את מיטב שירי הקדם אירוויזיון ופסטיבלי הזמר והפזמון. כך, בין השאר, תוכלו לשמוע את רבקה זהר, שלמה ארצי, אריק איינשטיין, שושנה דמארי, אבי טולדנו,גלי עטרי ועוד רבים אחרים.

לחצו להאזנה

שולה חן

שולה חן

12.04.2019

הזמרת שהופיעה על הבמות הגדולות בארץ ועם בכירי האמנים, נותנת לנו לטעום מהמוזיקה העברית שהיא הכי אוהבת. ברשימה שערכה תוכלו לשמוע כמה קלאסיקות נצחיות בקולם של אריק איינשטיין, חוה אלברשטיין ואריק לביא, לצד ביצועים מחודשים של מירי מסיקה, דנה אינטרנשיונל ואפילו נצ'י נץ'.

לחצו להאזנה

אדם

אדם

05.04.2019

יותר מ־3 עשורים חלפו מאז פרץ לחיינו ככוכב ענק. אדם, שממשיך ליצור ולשיר, ערך תוכנית מופלאה של שבת עברית, ובה שלמה ארצי, חנן יובל, רבקה זהר ויהודית רביץ, וגם סקסטה, שלישיית אף אוזן גרון וישי לוי.

לחצו להאזנה

נורית גלרון

נורית גלרון

29.03.2019

גלרון, מהקולות המזוהים ביותר במוסיקה הישראלית משנות ה־70 ועד ימינו, מופיעה מאז ועד היום ומרגשת אותנו בשיריה בכל 'שבת עברית'. בשעה שערכה תוכלו למצוא במה נרחבת לזמרות אהובות כמו חוה אלברשטיין, עפרה חזה, אסתר עופרים, צילה דגן, יהודית רביץ ועוד.

לחצו להאזנה

דני בסן

דני בסן

14.03.2019

הסולן המיתולוגי של להקת תיסלם, בעל הקול העמוק והכל כך מוכר, מקיים בימים אלה סדרת מופעים אינטימיים ומקליט שירים חדשים. בסן בחר לתת לנו טעימות מתוך עולמו המוזיקלי העשיר, ולקח אותנו למסע שנע בין שלום חנוך, עפרה חזה, שלישיית גשר הירקון, מאיר אריאל, להקת חיל הים ועוד רבות ורבים, טובות וטובים. תיסלם עליו.

לחצו להאזנה

בעז שרעבי

בעז שרעבי

01.03.2019

לשיר איתו: מעט אחרי שחזר להופיע והוציא שיר חדש, שרעבי בחר עבורכם את מיטב הזמר העברי: 'נפרדנו כך' בביצוע אבנר גדסי, 'אשליות' של ניסים סרוסי ו'ניגונה של השכונה' של יזהר כהן. גם קולם של שושנה דמארי, אריק איינשטיין, חוה אלברשטיין ועוזי חיטמן מופיע בעריכה, ועוד רבים אחרים.

לחצו להאזנה

להקת שלוה

להקת שלוה

21.02.2019

חברי הלהקה, שנכנסו ללבנו כשהתמודדו ב'כוכב הבא לאירוויזיון', בחרו את שירי 'שבת עברית' האהובים עליהם. התוצאה שקיבלנו מרתקת, ומשלבת בין חוה אלברשטיין לאתניקס, בין אריק איינשטיין לזוהר ארגוב, ועוד. וכן, גם השיר 'שלווה' ברשימה, בביצוע להקת הנח"ל.

לחצו להאזנה

עידן רייכל

עידן רייכל

14.02.2019

המוזיקאי שממשיך להדהים אותנו בעשייתו ושמופיע בכל העולם התפנה להציג בפניכם את פזמוני השבת האהובים עליו מכל הזמנים. בעריכה של רייכל כמה מהאמנים שהשפיעו על טעמו המוזיקלי, ובהם שם טוב לוי, אהובה עוזרי, אריאל זילבר, שמוליק קראוס, עפרה חזה, גידי גוב ומתי כספי. ההנאה מובטחת.

לחצו להאזנה

הגבעטרון

הגבעטרון

08.02.2019

הפנים של הזמר העברי מקום המדינה ועד היום, עם הקלאסיקות הגדולות ביותר שצמחו כאן. הסתקרנו יותר מתמיד להכיר את הבחירות המוזיקליות של חברי הלהקה השונים, והתוצאה: רצף של קלאסיקות שאין יותר ישראלי מהן, בכיכובם של אריק איינשטיין, חוה אלברשטיין, יהודית רביץ, שושנה דמארי, הדודאים ועוד רבים אחרים.

לחצו להאזנה

אבי טולדנו

אבי טולדנו

01.02.2019

הוא נולד כמעט יחד עם מדינת ישראל, ומלווה אותה מאז ועד היום כזמר וכמלחין שאין ישראלי שלא מכיר. אבי טולדנו, אחד הקולות המזוהים ביותר עם שבת עברית, ממשיך להופיע עד היום וכדבריו "מחזיר את הרגש לשירים". בבחירותיו המוזיקליות תמצאו שירים שיעזרו לנו להירגע עם רדת יום וגם לרקוד את הלילה - מ'ארץ חדשה' ועד 'עטור מצחך'.

לחצו להאזנה

יורם טהרלב

יורם טהרלב

24.01.2019

אין מאזינה ומאזין של שבת עברית שלא מכיר את השם יורם טהרלב. קצרה היריעה מלהכיל את רשימת ההישגים שלו ואת העשייה האינסופית למען התרבות הישראלית. יחד עם חגיגות יום הולדת 81 לטהרלב, הבאנו את העריכה שלו ל'שבת עברית', ובה שירים בביצועים של יהורם גאון, אריק איינשטיין, שושנה דמארי, חוה אלברשטיין וגם אהוד בנאי.

לחצו להאזנה

רוחמה רז

רוחמה רז

18.01.2019

כבר 45 שנים שרוחמה רז אוחזת במיקרופון ושרה על הבמות, חתומה על 12 אלבומים ועל שורה של להיטים בלתי־נשכחים. לאחרונה התגברה על מחלת הסרטן וחזרה להופיע, ובשבוע החולף חגגה יום הולדת 64. ברשימה שבחרה: יוני רכטר, שהופיע לצידה בשנה החולפת, אושיק לוי, עפרה חזה, עוזי חיטמן ורבים אחרים

לחצו להאזנה

שלומית אהרון

שלומית אהרון

04.01.2019

קולה של שלומית אהרון מלווה אותנו כבר משנות ה־60 ועד היום. אהרון בחרה רצף שירים עבריים נפלאים, וביצועים קסומים של גדולי הזמר העברי. אריק איינשטיין, אריק לביא ואריק סיני מחכים לכם בפודקאסט המיוחד, וגם חוה אלברשטיין, ריקי גל ושני שירים של גידי גוב. הרשימה, כמובן, עוד ארוכה ועמוסה בכל טוב.

לחצו להאזנה

דני רובס

דני רובס

28.12.2018

אחד המוזיקאים האהובים והמוכרים בזמר העברי השתתף בפרויקט בשבוע שבו חגג יום הולדת. רובס מכיר היטב את אולפני הרדיו, וניסיונו מורגש היטב ברשימת השירים שמסר לנו. בעריכה שלו תפגשו בין השאר את אריק, שלום, חוה ויהודית, ולצידם גם את נצ'י נצ'.

לחצו להאזנה

הראל סקעת

הראל סקעת

21.12.2018

משהו ממנו: הכוכב שנולד וצמח לתפארת בחר את הלהיטים העבריים האהובים עליו ביותר - מאז ועד היום. ברצף השירים שבחר, מעט מהכול: מיוסי בנאי, דרך אריק איינשטיין ועד עידן רייכל ועמיר בניון. 

לחצו להאזנה

להקת סקסטה

להקת סקסטה

07.12.2018

להקת סקסטה ידעה לאורך כמה עשורים להביא הרמוניה של קולות וצלילים. איריס שמי, פנינה בריק, חני בודגוב ורותי בן אברהם בחרו עבורכם יותר משעה וחצי של שירים עבריים נוסטלגיים אהובים, בין השאר של שלמה ארצי, להקת כוורת, שוקולד מנטה מסטיק, להקת הנח"ל והנשמות הטהורות.

לחצו להאזנה

קובי אפללו

קובי אפללו

30.11.2018

את קולו המיוחד והמרגש של קובי אפללו אין ישראלי שלא מכיר. אפללו נעתר לבקשתנו וערך כמעט 80 דקות של זמר עברי נוסטלגי ומלא נשמה. בעריכה שלו תוכלו למצוא את זהר ארגוב ובעז שרעבי, את ירדנה ארזי ועופרה חזה, שלום חנוך ואריק איינשטיין - והרשימה עוד ארוכה.

לחצו להאזנה

דורית ראובני

דורית ראובני

23.11.2018

קולה המיוחד של ראובני מלווה אותנו עשרות שנים, מימיה בלהקת פיקוד הצפון ועד היום, היום הזה ממש. לקראת חגיגות 3 להרכבה המוזיקלי לצד חנן יובל ואורי הרפז, בחרה ראובני שעה משירי שבת עברית, עם פזמונים של עוזי חיטמן, רבקה זהר, אסתר עופרים, חוה אלברשטיין - וגם אביב גפן.

לחצו להאזנה

רמי קלינשטיין

רמי קלינשטיין

16.11.2018

אין כמוהו: כמבצע, כמעבד, ככותב וכמלחין אחראי קלינשטיין על רשימה מכובדת של להיטים שאין ישראלי שלא מכיר. בשעה שערך תמצאו, לצד יצירות מופת של אריק איינשטיין וחוה אלברשטיין, להיטים של פבלו רוזנברג ומאיר בנאי.

לחצו להאזנה

ירדנה ארזי

ירדנה ארזי

09.11.2018

ירדנה ארזי היא חלק בלתי נפרד מהפסקול של חיינו, ואחראית ללהיטים הגדולים ביותר כמו: 'אתה לי ארץ', 'הביתה', 'כשהצועני אוהב' ועוד. ברשימה שבחרה תשמעו את מיטב היוצרים - ממתי כספי ועד תיסלם.

לחצו להאזנה

עילי בוטנר

עילי בוטנר

02.11.2018

היוצר והזמר המוכשר הוא אחד מהבולטים בפסקול הישראלי של שני העשורים האחרונים ואחראי ללהיטי רדיו רבים. בשעתיים שערך עבורנו אפשר לשמוע השפעות רבות על טעמו המוזיקלי. בטוחים שגם אתם תיהנו להאזין.

לחצו להאזנה

קובי אשרת

קובי אשרת

26.10.2018

המוזיקאי, המנצח, המלחין והמעבד המוזיקלי ערך עבורנו שעה ובה מיטב המוזיקה הישראלית מאז קום המדינה: שושנה דמארי, אריק לביא, יהודה פוליקר - ועוד רבים וטובים. הללויה.

לחצו להאזנה

אילנית

אילנית

17.10.2018

אין אדם שלא מכיר את קולה של הזמרת אילנית, שמלווה אותנו לאורך עשורים על פני מאות שירים, עשרות אלבומים, וכמובן הופעה בלתי נשכחת באירוויזיון. ברשימה שבחרה תשמעו את מיטב היוצרים והאמנים מאז ועד היום - מנעמי שמר ועד משינה.

לחצו להאזנה

שלמה ארצי

שלמה ארצי

10.10.2018

נוף ילדותו של שלמה ארצי, מגדולי היוצרים והמוזיקאים בזמר העברי, כולל שירים של הלהקות הצבאיות, של אמנים שהותירו את חותמם כמו אריק איינשטיין ומאיר אריאל ז"ל, וגם של הבן, בן ארצי.

לחצו להאזנה

חנן יובל

חנן יובל

05.10.2018

הזמר והיוצר חגג יום הולדת 72. לכבוד יום הולדתו אנחנו שמחים להגיש באתר וביישומון 103fm את הבחירות המוזיקליות שלו, בהן נכסי צאן ברזל בזמר העברי - שמוליק קראוס, החלונות הגבוהים ועד ריטה. האזנה נעימה.

.

לחצו להאזנה

חוה אלברשטיין

חוה אלברשטיין

28.09.2018

הזמרת והיוצרת, המלווה שנים רבות את הפסקול הישראלי, הפכה לבקשתנו לעורכת מוזיקלית, ובחרה את שירי 'שבת עברית' האהובים עליה. בפודקאסט שערכה תוכלו לשמוע את הקלאסיקות הישראליות של כל הזמנים: הדודאים והפרברים, בועז שרעבי, שלומי שבן, אריאל זילבר ועוד רבים וטובים.

לחצו להאזנה

 

"שבת עברית" ב־103fm נוסדה לפני קרוב ל־20 שנה, וכיום היא רצועת המוסיקה העברית המובילה בארץ. היא מפגישה את הקלאסיקות הגדולות של המוסיקה העברית עם פנינים מוסיקליות נשכחות עוד מהעשורים הראשונים לקום המדינה.

"שבת עברית" ב־103fm מכבדת ומוקירה את הקלאסיקה הישראלית להנאת המאזינים, ועושה הכול על מנת לשמר את שורשי המוסיקה העברית ולחלוק כבוד לדורות המייסדים שלה.