איריס קול

כל יום ב-20:00

"ראש דסק" התרבות של 103fm, האישה שמדברת על מה שבאמת חשוב. מיום ראשון ועד יום חמישי מראיינת איריס זמרים, שחקנים, שדרנים ואמנים ומדברת איתם על הכל. הקלילות של איריס והצחוק ההורס והמתגלגל שלה שובים את המרואיינים שלה וגורמים להם להיפתח ולפתוח את הלב.

 1. יום חמישי
  13.06.24
  -
  איריס קול
  "רוצים להיות בעולם הכי טוב שיש אבל זה לא ככה"
  גלי עטרי, שמבצעת את שיר הנושא לסרט החדש 'חמדה', סיפרה על משמעות השיר • שיתפה בתחושותיה על רקע המלחמה
  13/06/2024
  להקת קולדפליי
  "אלפי הישראלים שהיו בקהל צעקו 'החזירו אותם הביתה'"
  עמית אטיאס, כתב התרבות של 'N12', סיפר על ההופעה של קולדפליי שנכח בה ועל הרגע שבו כל האצטדיון הפך צהוב, הצבע המזוהה עם המאבק להשבת החטופים
  13/06/2024
  איריס קול
  ועכשיו: תיקים
  לירן שגיא, יוצר תוכן באינסטגרם, סיפר על התיקים לקראת הקיץ שבא אלינו: "אני רואה בתל אביב איזשהו עולם של תיקי בד שאני מאוד אוהב"
  13/06/2024
  איריס קול
  למען הפצועים
  יהונתן קינן, ראש אגף התוכן בחטיבת הדיגיטל של 'כאן 11', סיפר על הפרויקט החדש למען פצועי ופצועות המלחמה
  13/06/2024
  שי המבר
  "כשכתבנו את השיר, לא ידענו שזה ילך אליי"
  שי המבר סיפרה על השיר החדש שלה 'בגלמה וכינור' שיצרה ביחד עם דודו טסה: "הייתי בתאילנד וקיבלתי פתאום הודעה מדודו עם רעיון לשיר חדש"
  13/06/2024
  איריס קול
 2. יום שני
  10.06.24
  +
 3. יום ראשון
  09.06.24
  +
 4. יום חמישי
  06.06.24
  +
 5. יום רביעי
  05.06.24
  +
עוד קטעים

צרו קשר עם איריס קול

יש לנו מה להגיד על איריס קול:

איריס קול, נשואה ואמא לתאומים איה ויהלי ולרן. נולדה ברמת גן ונחשבה לנערה די מרדנית: כתיכוניסטית בילתה המון במועדונים 'שירוקו' ו'פינגווין' ז"ל והרבה פחות בבית הספר ובתיכון. בצבא שירתה בהיאחזות נח"ל ועם שחרורה למדה משחק בבית צבי. במקביל ללימודיה עבדה במגוון עבודות: מלצרית, בוקרית (אצל סוכן הדוגמניות עדי ברקן), מפיקה במופע 'לובשים שלום' ועוד. ברזומה שלה רשומה גם אפיזודה קצרה של ניסיון חזרה בתשובה.

ההזדמנות הראשונה שקיבלה בתקשורת הייתה טור רכילות שכתבה בשבועון פנאי פלוס. אחר כך התבקשה להגיש פינה טלפונית ב-103fm שעסקה בתכניות טלוויזיה חדשות, במסגרת התכנית 'חוזרים על ארבע' של ירון דוידוב. באיזשהו שלב, כבר לא הסתפקה בטלפון והגיעה לשדר את הפינה מהתחנה. משם הייתה הדרך קצרה לתכנית משלה, שזכתה לשם – 'איריס לא גומרת' ובה נתנה עצות למאזינים בנושא סקס וזוגיות. איריס צברה לה עד מהרה קהל מאזינים אדוק ואוהד, שהאזין מדי שבוע לתכנית הפרובוקטיבית והסנסציונית. רגעים זכורים במיוחד מהתכנית: באחת התכניות התוודתה בפני מאזינה כי היא מקנאה בה על האורגזמות שלה. בפעם אחרת, כשאיריס סיימה להגיש תכנית, מאזין סקרן עקב אחריה עד ביתה במטרה להכיר את הדמות הסנסציונית מהרדיו. לצערו, הוא לא מצא כזו וחזר הביתה בבושת פנים.

בשנת 1999 ביצעה מעבר מתכנית הרדיו הסקסית לתכנית הראיונות 'איריס קול', שעסקה ביחסים: בין בני זוג, בין הורים לילדים, בין חברים ועוד. באותה שנה גם עלתה תכנית הטלוויזיה הראשונה שלה, בסגנון תכניתה של 'ריקי לייק'. בהמשך הגישה תכנית טלוויזיה גם בערוץ בריזה ז"ל של yes שם נתנה עצות בענייני אהבה.

כיום, איריס שלא מפסיקה לחדש ולהתחדש, מקפידה לעסוק בתכניתה בנושאי לייף סטייל, תרבות, מוזיקה ופנאי.