איריס קול

כל יום ב-21:00

"ראש דסק" התרבות של 103fm, האישה שמדברת על מה שבאמת חשוב. מיום ראשון ועד יום חמישי מראיינת איריס זמרים, שחקנים, שדרנים ואמנים ומדברת איתם על הכל. הקלילות של איריס והצחוק ההורס והמתגלגל שלה שובים את המרואיינים שלה וגורמים להם להיפתח ולפתוח את הלב.

 1. יום חמישי
  19.10.23
  -
  גבול לבנון
  "ערנות ודריכות רבה של צה"ל בצפון"
  כתב 'וואלה' בצפון יואב איתיאל עדכן בעדכונים האחרונים מהזירה הצפונית • "יודעים על מספר נפילות, כולן בשטחים פתוחים"
  19/10/2023
  איריס קול
  "זיו היה נחוש להציל חברים"
  בפתח תוכניתה, שיתפה איריס על ביקור בשבעה של זיו שופן ז"ל שנרצח כאשר הציל אנשים מהמסיבה ברעים: "זיו מסר את חייו למען החברים"
  19/10/2023
  שמעון בוסקילה
  "ביקרתי אם שבנה נפצע, למחרת עודכנתי שהוא נפל"
  הזמר שמעון בוסקילה על מפגש כואב במהלך אחד מביקוריו בבתי חולים לאורך המלחמה • הבהיר: "צריך לעשות שם אדמה חרוכה, והמבין יבין"
  19/10/2023
  רשתות חברתיות (אילוסטרציה)
  חמ"ל מהסלון
  כתב הבידור של 'ישראל היום' ערן סויסה סיפר כיצד הקים בעמוד האינסטגרם שלו חמ"ל למציאת נעדרים: "העליתי את הסטורי ואז הגיעו אלי מיליון בקשות"
  19/10/2023
  הפגנת תמיכה בישראל בארצות הברית
  "ראינו תמיכה באמת מקיר לקיר"
  מגיש הטלוויזיה עמית קוטלר שיתף במפגן תמיכה מרהיב בישראל בלרנקה שבקפריסין: "הם עולים אחד אחרי אחד ואנחנו ראינו שם תמיכה. התרגשות אדירה"
  19/10/2023
  טל לב רם
  "מוטיבציה מאוד גבוהה, האווירה צוותית"
  כך תיאר הכתב והפרשן הצבאי טל לב רם ('מעריב' ו-'103fm') את התחושה בשטחי הכינוס ובקרב הלוחמים • "אתה רואה הזדהות וההתגבשות", סיפר
  19/10/2023
  יוסף חדאד
  "אם המדינה תקרא לי לדגל, נראה לכם שאחשוב פעמיים?"
  יוסף חדאד, פעיל ההסברה לטובת ישראל, סיפר על פועלו בזמן מלחמת חרבות ברזל: "אני ממשיך להילחם על המדינה שלי ולהסביר את המציאות שאנו חיים בה"
  19/10/2023
  איריס קול
 2. יום רביעי
  18.10.23
  +
 3. יום רביעי
  11.10.23
  +
 4. יום חמישי
  28.09.23
  +
 5. יום רביעי
  27.09.23
  +
עוד קטעים

צרו קשר עם איריס קול

יש לנו מה להגיד על איריס קול:

איריס קול, נשואה ואמא לתאומים איה ויהלי ולרן. נולדה ברמת גן ונחשבה לנערה די מרדנית: כתיכוניסטית בילתה המון במועדונים 'שירוקו' ו'פינגווין' ז"ל והרבה פחות בבית הספר ובתיכון. בצבא שירתה בהיאחזות נח"ל ועם שחרורה למדה משחק בבית צבי. במקביל ללימודיה עבדה במגוון עבודות: מלצרית, בוקרית (אצל סוכן הדוגמניות עדי ברקן), מפיקה במופע 'לובשים שלום' ועוד. ברזומה שלה רשומה גם אפיזודה קצרה של ניסיון חזרה בתשובה.

ההזדמנות הראשונה שקיבלה בתקשורת הייתה טור רכילות שכתבה בשבועון פנאי פלוס. אחר כך התבקשה להגיש פינה טלפונית ב-103fm שעסקה בתכניות טלוויזיה חדשות, במסגרת התכנית 'חוזרים על ארבע' של ירון דוידוב. באיזשהו שלב, כבר לא הסתפקה בטלפון והגיעה לשדר את הפינה מהתחנה. משם הייתה הדרך קצרה לתכנית משלה, שזכתה לשם – 'איריס לא גומרת' ובה נתנה עצות למאזינים בנושא סקס וזוגיות. איריס צברה לה עד מהרה קהל מאזינים אדוק ואוהד, שהאזין מדי שבוע לתכנית הפרובוקטיבית והסנסציונית. רגעים זכורים במיוחד מהתכנית: באחת התכניות התוודתה בפני מאזינה כי היא מקנאה בה על האורגזמות שלה. בפעם אחרת, כשאיריס סיימה להגיש תכנית, מאזין סקרן עקב אחריה עד ביתה במטרה להכיר את הדמות הסנסציונית מהרדיו. לצערו, הוא לא מצא כזו וחזר הביתה בבושת פנים.

בשנת 1999 ביצעה מעבר מתכנית הרדיו הסקסית לתכנית הראיונות 'איריס קול', שעסקה ביחסים: בין בני זוג, בין הורים לילדים, בין חברים ועוד. באותה שנה גם עלתה תכנית הטלוויזיה הראשונה שלה, בסגנון תכניתה של 'ריקי לייק'. בהמשך הגישה תכנית טלוויזיה גם בערוץ בריזה ז"ל של yes שם נתנה עצות בענייני אהבה.

כיום, איריס שלא מפסיקה לחדש ולהתחדש, מקפידה לעסוק בתכניתה בנושאי לייף סטייל, תרבות, מוזיקה ופנאי.