בן כספית ואריה אלדד

כל ערב ב־17:00

בן כספית, מהעיתונאים הבכירים והבולטים כיום במדינת ישראל, ופרופסור אריה אלדד, רופא, פובליציסט וכמובן חבר כנסת לשעבר מטעם האיחוד הלאומי ועוצמה לישראל, מגישים יחד תכנית אקטואליה חריפה וחדה המורכבת מריאיונות עם אישים בולטים והתעסקות בנושאים הבוערים שעל סדר היום. השילוב הנפיץ של השניים מייחד את התכנית ומוביל כל דיון לכיוונים לא צפויים. 

 1. יום רביעי
  19.06.24
  -
  בן וניסים עם השוטר הטוב והרע
  מבן גביר ועד היורו
  בן כספית עם השוטר הרע לנתניהו ובן גביר • ניסים משעל עם השוטר הטוב למשחקי היורו: "מצליחים לתת לנו פסק זמן ראוי ומכובד"
  19/06/2024
  שר הכלכלה ניר ברקת
  "החוק לא מתקרב להיות מוכן במליאה"
  טל שניידר ('זמן ישראל') על מכתבו של שר הכלכלה לרה"מ באשר לסוגיית חוק הגיוס: "הדברים שברקת כתב הם מאוד כלליים, הוא לא מניח הצעה קונקרטית"
  19/06/2024
  בנימין נתניהו ובצלאל סמוטריץ'
  "שלא יגידו עכשיו 'לא ידענו ולא הזהירו אותנו'"
  אבי אשכנזי ('מעריב') עדכן בחשש במערכת הביטחון: "מודאגים מהחלטות האוצר לסגור את השיבר הכספי לרשות הפלסטינית"
  19/06/2024
  רה"מ בנימין נתניהו
  "אם בג"ץ יטיל סנקציות, הממשלה נופלת"
  העיתונאי בני רבינוביץ על תחזיתו שחוק הרבנים ייפול: "בן גביר עשה קרקס. זה שהוא הלך נגד - זה לא בגלל המלחמה, זה בגלל שהוא לא היה חלק מהקרקס"
  19/06/2024
  דני אילון
  "נתניהו רוצה להוכיח שהוא 'מוישה גרוס' שנוזף באמריקנים"
  סגן שר החוץ לשעבר דני אילון תקף את התנהלותו של רה"מ כלפי האמריקנים • לדבריו, "הוא צועק על האמריקנים על עצירת משלוחים, וזה לא נכון"
  19/06/2024
  ח"כ אפרת רייטן
  "תושבי ג'יש פנו לממשלה ואמרו שכחתם אותנו"
  הישוב גוש חלב (ג'יש) נשמט מרשימת הישובים הצפוניים בהחלטות הממשלה לצפון • עו"ד ח"כ אפרת רייטן (העבודה) מצאה את הטעות בהחלטת הממשלה
  19/06/2024
  בן כספית וניסים משעל
  מי יהיה המפכ"ל הבא?
  האם השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מתערב בעבודתה של המשטרה? • ניצב בדימוס שלומי קעטבי (הביטחוניסטים) ניסה להשיב על השאלה
  19/06/2024
  השר בן גביר ומפכ"ל המשטרה היוצא קובי שבתאי
  "הפך את המשטרה ל'משמרות איתמר'"
  ניצב בדימוס אריה עמית לא הסתיר את תחושותיו על תפקודו של השר בן גביר: "גורם למפקדים לבגוד לגמרי במקצועיות שלהם כי הם מפחדים ממנו פחד מוות"
  19/06/2024
  אהבה כואבת?
  אל תהרגו את הרומנטיקה
  חיילת בתפקיד מסווג באמ"ן ניהלה רומן עם פלסטיני מרמאללה וברחה מהצבא • עמרי מניב ('חדשות 12'), שחשף את הפרשה, הביא את הפרטים
  19/06/2024
  בן כספית וניסים משעל
 2. יום שלישי
  18.06.24
  +
 3. יום שני
  17.06.24
  +
 4. יום ראשון
  16.06.24
  +
 5. יום שני
  10.06.24
  +
עוד קטעים

צרו קשר עם בן ואריה

יש לנו מה להגיד על בן כספית ואריה אלדד

בן כספית הוא עיתונאי ופובליציסט ישראלי, הכותב ב'מעריב השבוע' ובאתר החדשות הערבי־אמריקני 'אל מוניטור'. בעבר שימש ככתב המדיני של 'מעריב', הגיש תוכניות טלוויזיה רבות וכתב שלושה ספרים על ראשי הממשלה בנימין נתניהו ואהוד ברק. כעת כספית טורח מדי יום למתוח את הקצוות הפוליטיים יחד עם אריה אלדד, בלי צנזורות ובלי מעצורים. 

פרופ' אריה אלדד הוא רופא כירורג פלסטי, פרופסור לרפואה ופוליטיקאי ישראלי. כחלק מפועליו הרבים היה קצין רפואה ראשי בצה"ל בדרגת תא"ל וחבר כנסת מטעם סיעות האיחוד הלאומי ועוצמה לישראל. אריה מקפיד מדי יום לתת את תורתו למאזינים הרבים, ולשמש כצידו השני של המתרס בתוכניתו המושחזת עם בן כספית. את השאלות הקשות הוא מתבל לא אחת בהומור משובח. הוא מתגורר בכפר אדומים (ולפעמים אף מגיש את התוכנית מביתו), נשוי לאליאורה, ואב לחמישה ילדים.

להאזנה לאייטמים בהשתתפות אריה אלדד - לחצו כאן

להאזנה לכל האייטמים בהשתתפות בן כספית - לחצו כאן