בן כספית ואריה אלדד

כל ערב ב־17:00

בן כספית, מהעיתונאים הבכירים והבולטים כיום במדינת ישראל, ופרופסור אריה אלדד, רופא, פובליציסט וכמובן חבר כנסת לשעבר מטעם האיחוד הלאומי ועוצמה לישראל, מגישים יחד תכנית אקטואליה חריפה וחדה המורכבת מריאיונות עם אישים בולטים והתעסקות בנושאים הבוערים שעל סדר היום. השילוב הנפיץ של השניים מייחד את התכנית ומוביל כל דיון לכיוונים לא צפויים. 

 1. יום חמישי
  16.05.24
  -
  יריב אופנהיימר
  "כמו במאבק על ההפיכה המשטרית, גם עכשיו גלנט מגלה מנהיגות"
  יריב אופנהיימר על שר הביטחון: "באומץ לב וביושרה גלנט צלצל בפעמוני האזעקה ואמר מה שנאמר בשקט שבועות ארוכים במערכת הביטחון" • השוטר הטוב והרע
  16/05/2024
  רועי בית יעקב ז"ל
  "כשהמלחמה נכפתה עלינו, רועי ידע מה לעשות"
  מרים בן גל, דודתו של סרן רועי בית יעקב ז"ל שנפל בתקרית הדו"צ בג'באליה, על לוחמי הטנק שירו בשוגג: "היינו רוצים לחבק אותם, אין בנו טיפת כעס"
  16/05/2024
  משה סעדה
  "צר לי על הדברים שאמר גלנט"
  ח"כ משה סעדה על דבריו של שר הביטחון נגד ראש הממשלה: "יש ביקורת לגיטימית, וחובה להגיד אותה בקבינט, אבל אין אופציה לצאת למסיבת עיתונאים"
  16/05/2024
  אפרת רייטן
  "חוסר ההחלטה שוחק את ההישג הצבאי"
  ח"כ אפרת רייטן (העבודה) על האפשרות שישראל תשלוט צבאית ברצועת עזה ביום שאחרי המלחמה: "כל בר דעת מבין שזה יעלה בדם ובקורבנות רבים"
  16/05/2024
  אבי בניהו
  "הרמטכ"ל וראש הממשלה איבדו את האוטוריטה שלהם ב־7 באוקטובר"
  דובר צה"ל לשעבר תא"ל (מיל') אבי בניהו על מסיבת העיתונאים של שר הביטחון יואב גלנט: "הוא מבטא את עמדת צה"ל, רק שהוא יכול לומר אותה בבירור"
  16/05/2024
  אילן בומבך
  "אם יהיו הסכמות, החרדים לא יכלו לחזור בהם"
  עו"ד אילן בומבך הגיב למתווה החשד על חוק הגיוס: "יש פה תקדים שהחרדים הסכימו למשהו שהיה עבורם בל יעבור"
  16/05/2024
  דוד פורר ויריב אופנהיימר
 2. יום רביעי
  15.05.24
  +
 3. יום שני
  13.05.24
  +
 4. יום ראשון
  12.05.24
  +
 5. יום חמישי
  09.05.24
  +
עוד קטעים

צרו קשר עם בן ואריה

יש לנו מה להגיד על בן כספית ואריה אלדד

בן כספית הוא עיתונאי ופובליציסט ישראלי, הכותב ב'מעריב השבוע' ובאתר החדשות הערבי־אמריקני 'אל מוניטור'. בעבר שימש ככתב המדיני של 'מעריב', הגיש תוכניות טלוויזיה רבות וכתב שלושה ספרים על ראשי הממשלה בנימין נתניהו ואהוד ברק. כעת כספית טורח מדי יום למתוח את הקצוות הפוליטיים יחד עם אריה אלדד, בלי צנזורות ובלי מעצורים. 

פרופ' אריה אלדד הוא רופא כירורג פלסטי, פרופסור לרפואה ופוליטיקאי ישראלי. כחלק מפועליו הרבים היה קצין רפואה ראשי בצה"ל בדרגת תא"ל וחבר כנסת מטעם סיעות האיחוד הלאומי ועוצמה לישראל. אריה מקפיד מדי יום לתת את תורתו למאזינים הרבים, ולשמש כצידו השני של המתרס בתוכניתו המושחזת עם בן כספית. את השאלות הקשות הוא מתבל לא אחת בהומור משובח. הוא מתגורר בכפר אדומים (ולפעמים אף מגיש את התוכנית מביתו), נשוי לאליאורה, ואב לחמישה ילדים.

להאזנה לאייטמים בהשתתפות אריה אלדד - לחצו כאן

להאזנה לכל האייטמים בהשתתפות בן כספית - לחצו כאן