103FM
103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

בן כספית ואריה אלדד

כל ערב ב־17:00

בן כספית, מהעיתונאים הבכירים והבולטים כיום במדינת ישראל, ופרופסור אריה אלדד, רופא, פובליציסט וכמובן חבר כנסת לשעבר מטעם האיחוד הלאומי ועוצמה לישראל, מגישים יחד תכנית אקטואליה חריפה וחדה המורכבת מריאיונות עם אישים בולטים והתעסקות בנושאים הבוערים שעל סדר היום. השילוב הנפיץ של השניים מייחד את התכנית ומוביל כל דיון לכיוונים לא צפויים. 

 1. יום חמישי
  21.01.21
  -
  רוני בר־און ואריה אלדד
  בר־און נגד שופט ביהמ"ש השלום
  רוני בר־און עם השוטר הרע לשופט עודד מורנו: "גזר עונש של 7 חודשי עבודות שירות על מורה בן 29 שביצע מעשים מגונים בתלמידיו"
  21/01/2021
  אבי ניסנקורן
  "יש פה אפשרות למהפך"
  שר המשפטים לשעבר אבי ניסנקורן: "המפה הפוליטית היום לא טובה לביבי" • והוסיף: "יש ציבור גדול מאוד שיושב על הגדר ורובו במרכז-שמאל"
  21/01/2021
  רוני בר־און ואריה אלדד
  בדרך חזרה להסכם הגרעין?
  רון פרושאור, לשעבר שגריר ישראל באו"ם, התייחס לאפשרות החזרה להסכם הגרעין עם איראן בעקבות כניסתו של ג'ו ביידן לתפקיד נשיא ארצות הברית
  21/01/2021
  אבו מאזן
  "הפלסטינים לבשו חג"
  שמרית מאיר, פרשנית לענייני ערבים, התייחסה לתגובות בעולם הערבי להשבעתו של ג'ו ביידן לנשיאות ארצות הברית: "הירדנים מאוד מרוצים"
  21/01/2021
  ג'ונתן פולארד
  פרשת פולארד: "נעשה צדק, גם אם מאוחר"
  יואב לימור ('קשת 12', 'ישראל היום') הגיב לחנינה שנתן נשיא ארה"ב היוצא דונלד טראמפ לאביאם סלע, מפעילו של ג'ונתן פולארד
  21/01/2021
  "אנחנו נמצאים במשהו שאנחנו יכולים לקרוא לו בלימה"
  "יש מקום לאופטימיות"
  פרופ' ארנון אפק, המשנה למנכ"ל בית החולים שיבא, התייחס לירידה בתחלואת קורונה: "אנחנו נמצאים במשהו שאנחנו יכולים לקרוא לו בלימה"
  21/01/2021
  רוני בר־און ואריה אלדד
  כלכלה פוליטית?
  סמי פרץ ('דה מרקר') נגד התוכנית הכלכלית של שר האוצר ישראל כ"ץ: "כשאתה עושה את זה חודשיים לפני הבחירות, אז זה מעורר שאלות"
  21/01/2021
  ג'ו ביידן
  "אחרי שביידן נכנס, אין עילה מדינית לשינוי"
  ישראל גנץ, ראש מועצת בנימין, סיפר למה החליטו להפסיק את המחאה על אי הסדרת ההתיישבות הצעירה: "ברגע שביידן נכנס, החלום הזה נסגר"
  21/01/2021
  "מרגש לדעת שבעל חיים כזה הגיע לשיבה טובה"
  הג'ירפה מהמבוגרות בעולם הלכה לעולמה
  שגית הורוביץ, דוברת הספארי ברמת גן, סיפרה עליה: "היא הגיעה אלינו כשהייתה בת שנתיים, ומכיוון שהיא חיה כל כך הרבה שנים היא הפכה להיות סמל"
  21/01/2021
  רוני בר־און ואריה אלדד
 2. יום רביעי
  20.01.21
  +
 3. יום שלישי
  19.01.21
  +
 4. יום שני
  18.01.21
  +
 5. יום ראשון
  17.01.21
  +
עוד קטעים

  צרו קשר עם בן ואריה

יש לנו מה להגיד על בן כספית ואריה אלדד

בן כספית הוא עיתונאי ופובליציסט ישראלי, הכותב ב'מעריב השבוע' ובאתר החדשות הערבי־אמריקני 'אל מוניטור'. בעבר שימש ככתב המדיני של 'מעריב', הגיש תוכניות טלוויזיה רבות וכתב שלושה ספרים על ראשי הממשלה בנימין נתניהו ואהוד ברק. כעת כספית טורח מדי יום למתוח את הקצוות הפוליטיים יחד עם אריה אלדד, בלי צנזורות ובלי מעצורים. 

פרופ' אריה אלדד הוא רופא כירורג פלסטי, פרופסור לרפואה ופוליטיקאי ישראלי. כחלק מפועליו הרבים היה קצין רפואה ראשי בצה"ל בדרגת תא"ל וחבר כנסת מטעם סיעות האיחוד הלאומי ועוצמה לישראל. אריה מקפיד מדי יום לתת את תורתו למאזינים הרבים, ולשמש כצידו השני של המתרס בתוכניתו המושחזת עם בן כספית. את השאלות הקשות הוא מתבל לא אחת בהומור משובח.הוא מתגורר בכפר אדומים (ולפעמים אף מגיש את התוכנית מביתו), נשוי לאליאורה, ואב לחמישה ילדים.

להאזנה לאייטמים בהשתתפות אריה אלדד - לחצו כאן

להאזנה לכל האייטמים בהשתתפות בן כספית - לחצו כאן