103FM
103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

בן כספית ואריה אלדד

כל ערב ב־17:00

בן כספית, מהעיתונאים הבכירים והבולטים כיום במדינת ישראל, ופרופסור אריה אלדד, רופא, פובליציסט וכמובן חבר כנסת לשעבר מטעם האיחוד הלאומי ועוצמה לישראל, מגישים יחד תכנית אקטואליה חריפה וחדה המורכבת מריאיונות עם אישים בולטים והתעסקות בנושאים הבוערים שעל סדר היום. השילוב הנפיץ של השניים מייחד את התכנית ומוביל כל דיון לכיוונים לא צפויים. 

 1. יום חמישי
  17.09.20
  -
  אריה אלדד
  "כשכל אחד דואג לעצמו - זו התאבדות לאומית"
  אריה אלדד קרא לאזרחי ישראל להציל אותנו מלהתדרדר לתהום הקורונה: "תיכנסו לסגר בלי להתחכם, גם אם אתם בטוחים בצדקתכם" • השוטר הטוב והשוטר הרע
  17/09/2020
  עמיר פרץ
  "ללא אמון הציבור - לא ננצח את הנגיף"
  השר עמיר פרץ בתגובה על החלטת הממשלה באשר לסגר לאורך חגי תשרי: "מגבה את הדברים על אף שהצעתי הצעות שונות - האחידות פה היא המפתח"
  17/09/2020
  נגיף הקורונה
  "הבעיה העיקרית היא של כוח אדם"
  ד"ר אבי ויסמן, סגן מנהל בית החולים רמב"ם, על ההחלטה לפתוח בתי חולים תת קרקעיים כדי להיערך לעלייה משמעותית בשיעור החולים
  17/09/2020
  רוני בר-און ואריה אלדד
  עתיד קודר
  התחזית המדאיגה של צוות חוקרים מהאונ' העברית וביה"ח הדסה - סגר יכול להוסיף עד 2,500 מתים לנפטרים מקורונה • פרופ' דורון גזית עם הפרטים
  17/09/2020
  תפילות בעת קורונה
  סכנה, תפילות המוניות
  מדינת ישראל תיכנס מחר (ו') לסגר, אך בחסידות גור מתכוננים לתפילות של כ-2,000 מתפללים בחלל אחד • העיתונאי בני רבינוביץ' הביא את הדברים
  17/09/2020
  למצולם אין קשר לנאמר
  עימותים קשים בדרך לתפילות באומן
  זיו לוי, חסיד ברסלב השוהה בגבול בלארוס-אוקראינה, על העימותים בין החסידים לחיילים באזור: "אנשים נמצאים כאן כבר חמישה ימים בתנאים מינימליים"
  17/09/2020
  רוני בר-און ואריה אלדד
  "לא הופתעתי שהצליחו לגייס אחת כמוה"
  שב"כ חושף - יסמין ג'אבר, עובדת בספריה הלאומית ניסתה לגייס מחבלים בהוראת איראן • מורן טל שעבדה עמה, סיפרה: "העוינות שלה הייתה מורגשת במחלקה"
  17/09/2020
  רוני בר־און ואריה אלדד
 2. יום רביעי
  16.09.20
  +
 3. יום שלישי
  15.09.20
  +
 4. יום שני
  14.09.20
  +
 5. יום ראשון
  13.09.20
  +
עוד קטעים

  צרו קשר עם בן ואריה

יש לנו מה להגיד על בן כספית ואריה אלדד

בן כספית הוא עיתונאי ופובליציסט ישראלי, הכותב ב'מעריב השבוע' ובאתר החדשות הערבי־אמריקני 'אל מוניטור'. בעבר שימש ככתב המדיני של 'מעריב', הגיש תוכניות טלוויזיה רבות וכתב שלושה ספרים על ראשי הממשלה בנימין נתניהו ואהוד ברק. כעת כספית טורח מדי יום למתוח את הקצוות הפוליטיים יחד עם אריה אלדד, בלי צנזורות ובלי מעצורים. 

פרופ' אריה אלדד הוא רופא כירורג פלסטי, פרופסור לרפואה ופוליטיקאי ישראלי. כחלק מפועליו הרבים היה קצין רפואה ראשי בצה"ל בדרגת תא"ל וחבר כנסת מטעם סיעות האיחוד הלאומי ועוצמה לישראל. אריה מקפיד מדי יום לתת את תורתו למאזינים הרבים, ולשמש כצידו השני של המתרס בתוכניתו המושחזת עם בן כספית. את השאלות הקשות הוא מתבל לא אחת בהומור משובח.הוא מתגורר בכפר אדומים (ולפעמים אף מגיש את התוכנית מביתו), נשוי לאליאורה, ואב לחמישה ילדים.

להאזנה לאייטמים בהשתתפות אריה אלדד - לחצו כאן

להאזנה לכל האייטמים בהשתתפות בן כספית - לחצו כאן