רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

זהבי עצבני

עם נתן זהבי

אביר המסכנים והעזובים ומגן הקשישים והגלמודים - נתן זהבי, העצבני שהקדיש את חייו כדי להילחם את מלחמתם של חסרי הקול, משוחח מידי יום עם מאזינים על עניינים ברומו של עולם והשיחות, איך לומר, לעיתים מגיעות לטונים גבוהים. האיש שלא מפחד להגיד כל מה שהוא חושב בכל נושא ועניין ולשחוט פרות קדושות מחכה לשמוע אתכם. 

 1. יום רביעי
  17.04.19
  -
  זהבי עצבני
  "כדורגל, איזה נחת"
  נתן זהבי התרווח לאחור בכיסאו ונהנה מבקשתו של המאזין • השניים שוחחו על ליגת האלופות
  17/04/2019
  "אתם משרתי הציבור"
  אגו-טריפ ארוך
  נתן זהבי והמאזין הסכימו ביניהם • "זה מה שאני טוען כל הזמן. כל מה שיש לחברי הכנסת בראש לאחר הבחירות, זה אך ורק איך לדאוג לעצמם"
  17/04/2019
  זהבי עצבני
  "אתה רדוד ושטוח"
  המאזין התחיל עם נתן זהבי את השיחה ברגל שמאל, כשרצה לדבר על ה"כאילו ניצחון" של הליכוד
  17/04/2019
  אריה דרעי
  "רק החרדים זכו בבחירות"
  "אנחנו הכל נעשה במצוותם. ביבי יפשוט עד התחתונים כדי להישאר על הכיסא", דאגה המאזינה • זהבי: "רוצה דמוקרטיה? קיבלת דמוקרטיה"
  17/04/2019
  מסכים עם נתן זהבי
  "טיפול מזוויע"
  המאזין הצטרף לקריאתו של נתן זהבי לטפל בנושא של אברה מנגיסטו • "הטיפול של הממשלה בזה פשוט זוועה. אין כאן קשר לימין ושמאל"
  17/04/2019
  ממשיך לכעוס. אברה מנגיסטו ונתן זהבי
  ממשיך לירות לכל הכיוונים
  ועדת החקירה למתן אשראי ללווים הגדולים, תופעת פועלי הבניין, עו"ד שעקצה לקוחות, מי לא חטפו? • "כל הרשויות, הרגולטורים. העלימו עין, או לא פקחו"
  17/04/2019
  פקסים
  "בדרך אספתי טרמפיסטית"
  "היא התעלפה תוך כמה דקות. נסעתי לביה"ח, והרופאים התחילו לברך אותי שאני האבא" • נתן זהבי נהנה והקריא את הפקסים שלכם
  17/04/2019
  "צאו להילחם!"
  שימו עליכם כפפות אגרוף
  "צאו להילחם!", קראה המאזינה • נתן זהבי הקשה: "יאיר לפיד כבר היה באופוזיציה. ראית אותו יוצא להילחם על קשי-היום? את מאמינה להם?"
  17/04/2019
  נוקאאוט לשמאל
  נוקאאוט לשמאל
  המאזין טען שהתקשורת משמאל מנסה להעביר בוחרים מימין: "האם אתה עושה חשבון נפש, על כמה אנשים העברת לשמאל?" • זהבי: "לא מעניין לי את התחת"
  17/04/2019
  תוקף
  "משטרת ישראל, מה זה תקלה?"
  כל הידיעות שקרא על עברייני ועבירות מין הפכו את זהבי לעצבני • "לילדים נהרסים החיים, ואתם אומרים שזו תקלה? איך עבריין מין פעיל מסתובב חופשי?"
  17/04/2019
 2. יום ראשון
  14.04.19
  +
 3. יום רביעי
  10.04.19
  +
 4. יום שני
  08.04.19
  +
 5. יום שני
  01.04.19
  +
עוד קטעים

  צרו קשר עם 'זהבי עצבני'

יש לנו מה להגיד על נתן זהבי:

זהבי החל את דרכו בתקשורת בגיל חמש עשרה כצלם עיתונות וככתב לענייני כדורגל. שנתיים אחר כך החל לעבוד בשבועון העולם הזה אולם מאוחר יותר נחשד בהצתת מערכת העיתון. זהבי היה פעיל במספר תנועות נוער ובהפגנות למען אחווה יהודית - ערבית. זהבי, בעל 'השכלה ים תיכונית' לפי הגדרתו שלו, הסתבך בצעירותו מספר פעמים עם רשויות החוק: בגיל עשרים נשפט בארצות הברית, על תקיפת מנהיג המפלגה הניאו-נאצית ג'ורג' רוקוול. שנתיים אחר כך נעצר לאחר שנפגש כעיתונאי עם אנשי פת"ח בבולגריה, פעולה שהייתה אסורה על פי חוק באותם ימים. 

בשנת 1972 נעצר בפרנקפורט כחשוד בשוד יהלומים, אך מאוחר יותר שוחרר מחוסר ראיות. לימים סיפר בראיון עיתונאי שכשישב במעצר בגרמניה גמלה בליבו ההחלטה לעזוב את הפשע. מאוחר יותר התגורר בדרום סיני ושימש כתב גלי צה"ל בדרום. לאחר חתימת הסכם השלום עם מצרים, היה זהבי ממפוני הישוב אופירה. אחר כך היה בעל טור בעיתון 'ידיעות אחרונות', עורך הירחון 'מוניטין פנטהאוז', ומשנת 1992 כותב טור קבוע ב'מעריב'. בשנת 1995 יצא לאור ספרו 'על גדות הביוב' ובו סיפורים אישיים על העולם התחתון התל אביבי. בנוסף לפעילות עיתונאית, שיחק זהבי במספר סרטים ישראליים וביניהם 'מציצים', 'שורו', 'כחול עמוק', 'עפולה אקספרס', 'הערב סרט', 'האח של דריקס', 'מר באום' ועוד. זהבי הוא חתן פרס סוקולוב לעיתונות בנושא חברה לשנת 2000.