רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

ענת דוידוב וינון מגל

ראשון עד רביעי ב־10:00

בכל יום, פותחים ינון מגל וענת דוידוב את המיקרופון בשעה 10:00 ועד לשעה 11:00 לא מפסיקים לדון ולהתווכח על כל הנושאים הבוערים שעל סדר היום. בין אם זה כלכלה, ביטחון, פוליטיקה, חברה ואפילו ספורט - אין נושא שלשניים אין מה להגיד לגביו. כאן תמצאו את המרואיינים המעניינים והמסקרנים ביותר שהם חלק משיחת היום - אל תדאגו, יש מקום לכולם ולמגוון דעות.

 1. יום רביעי
  23.01.19
  -
  ענת דוידוב וינון מגל
  ענת דוידוב וינון מגל
  "צריך להפריד בין דת למדינה"
  אפילו שהוא חובש כיפה - יאיא פינק, מתמודד בפרמייריז למפלגת העבודה, הפתיע: "צריכה להיות תחבורה ציבורית בשבת"
  23/01/2019
  בר רפאלי
  דין בר רפאלי לא כדין קובי פרץ
  אחרי שישב בכלא בגין העלמת מס, הקריירה של קובי פרץ נקטעה • בניגוד אליו, בר רפאלי - שגם כן מואשמת בהעלמת מס, תנחה את האירוויזיון • למה בעצם?
  23/01/2019
  ניידת משטרה, אילוסטרציה
  "ניידת משטרה אחת על גזרה של 870 אלף דונם"
  הטרור החקלאי מכה שנית ואוזלת היד של המדינה רק מחריפה את המצב • הדס גולן, קצינת הביטחון של בקעת הירדן, הדגישה: "השקט הפסטורלי שהיה, מטעה"
  23/01/2019
  ינון מגל וענת דוידוב
  "בלי גבולות הביטחון של מדינת ישראל לא תהיה יכולת להגן על תל אביב"
  אלוף במיל' גרשון הכהן: נסיגה מיהודה ושומרון תהווה סכנה קיומית למדינת ישראל • בריאיון איתו הסביר גרשון מה עומד מאחורי דבריו
  23/01/2019
  יואב לימור
  מעשה קונדס של נערים או ריגול של גורם עוין?
  רחפנים בלתי מזוהים צילמו בסיס מסווג של חיל האוויר • יואב לימור שחשף את הסיפור, דיווח: "המקרה מעלה הרבה מאוד סימני שאלה ולא ברור מה קרה שם"
  23/01/2019
  ינון מגל
  "זו ממש הסתה"
  היחסים עם צ'אד פורחים, נמל תעופה חדש נחנך בארץ, ובכל זאת התקשורת תוקפת את ביבי • ינון: "יש דיסוננס בין המציאות לבין מה שמראים"
  23/01/2019
 2. יום שלישי
  22.01.19
  +
 3. יום שני
  21.01.19
  +
 4. יום ראשון
  20.01.19
  +
 5. יום רביעי
  16.01.19
  +
עוד קטעים

יש לנו מה להגיד על ינון מגל

ינון מגל, בוגר תואר ראשון בלימודי אסלאם ומחשבת ישראל מהאוניברסיטה העברית, צמח בקול ישראל ככתב וקריין. בין התחנות בקריירה התקשורתית הארוכה שלו: גלי צה"ל, חדשות עשר ורשות השידור, שם הגיש את המהדורה המרכזית 'מבט'.

תחנתו האחרונה לפני הכניסה לפוליטיקה הייתה אתר 'וואלה', אותו ערך במשך שנתיים. מגל הוא זוכה הפרס לביקורת התקשורת, על האופן בו סיקר את תוכנית ההתנתקות. כיום, במקביל לתוכניתו היומית ב-103fm בין השעות 10:00-12:00, מגיש מגל תוכנית משותפת עם העיתונאי שמעון ריקלין ב'ערוץ 20'.

יש לנו מה להגיד על ענת דוידוב

במהלך עשרים השנים האחרונות, ענת דוידוב ערכה והגישה יומני חדשות ותוכניות ברדיו, בהם – 'בחצי היום', 'הכל דיבורים' ומהדורה מיוחדת של התוכנית 'בחצי היום השישי'. בעשר השנים האחרונות ערכה והגישה את 'יומן השבוע', אחת מתוכניות הדגל של קול ישראל, שהוסרה מלוח השידורים לאחר עזיבתה את רשת ב'. בשנתיים האחרונות הגישה את תוכנית הכלכלה היומית של רשת ב'- "השעה הכלכלית".

ענת שירתה בגלי צה"ל בשנות השבעים במגוון תפקידים, ובתחילת שנות התשעים עבדה תקופה קצרה בעריכת עמודים יומיים בעיתון 'חדשות'. נולדה וגרה בתל אביב, למדה תיאטרון ומשחק באוניברסיטת תל אביב. אמא לאסף אבן צור- מוזיקאי ונגן ג'אז.