בן כספית ואריה אלדד

פיצוי הולם לאולה קרבצ'נקו?

החשודה לשעבר ברצח תאיר ראדה ז"ל תבעה 5.4 מיליון מיוצרי 'צל של אמת' ומעו"ד ירום הלוי • עו"ד אמיר טיטונוביץ, הגיב: "אלו סכומים שנקבעו בחוק"


אולה קרבצ'נקו, שנחשדה בעבר כזו שרצחה את הנערה תאיר ראדה ז"ל, הגישה לבית המשפט המחוזי בתל אביב תביעת לשון הרע והפרת זכויות יוצרים בסך 5.4 מיליון שקלים נגד עו"ד ירום הלוי המייצג את רומן זדורוב, ויוצרי סדרת הדוקו 'צל של אמת' שסקרה את הפרשה הסבוכה.

עורך הדין אמיר טיטונוביץ, המייצג את קרבצ'נקו בתביעה שוחח עם בן כספית ואריה אלדד ב־103fm והביא את גרסת מרשתו:""זה לא 5.4 מיליון נגד כולם, סכום התביעה מורכב מ־2 מיליון ש"ח נגד עו"ד הלוי ו־3 מיליון, אם אני זוכר נכון, נגד יוצרי הסדרה, כאשר זה מחולק גם לפגיעה בזכויות יוצרים. לא המצאנו ולא זרקנו סכום סתם, אלא הראנו סכומים שנקבעו בחוק ללא הוכחת נזק". 

"מדובר בכל כך הרבה פרסומים נוראיים, זה מגיע לסכומים הרבה יותר גבוהים ויכולנו לתבוע יותר. אין לנו בעיה להוכיח את הנזק, אך גם ללא הוכחה הסכומים גבוהים מאלו שאנחנו תבענו. הלוי חזר על השם של אולה תחת כל עץ רענן, ולדעתי הוא מזיק רק לעצמו בכל מה שנוגע בתביעה שלנו לפחות. אני יכול לומר דבר אחד - אולה לא רצחה את תאיר ראדה. מי כן? לא אולה יודעת ולא אני יודע, אולי מר זדורוב יודע, אבל גם בזה אני לא בטוח". 

עריכה: מיכל קדוש 

06/12/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית ואריה אלדד
בן כספית ואריה אלדד  |  צילום: 103fm
Paris