103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

זהבי: "אנשי צמרת המדינה הם חבורה של שקרנים, מנוולים ומגלומנים עם אגו טריפ מסריח"

נתן זהבי מדבר על עובדי הקבלן שעדיין לא קיבלו את הכסף המגיע להם, על היחס לניצולי השואה ועל האירועים ביצהר - "הבלוף מתחיל בראש הממשלה ונמשך עד אחרון הפקידים"


במוסף 'ממון' של ידיעות אחרונות מופיעה היום כותרת גדולה: "אלפי עובדי קבלן עדיין לא קיבלו את הכסף - רגע לפני החג, אלפי עובדים בשכר מינימום, לא קיבלו את התוספות שהובטחו להם. האוצר, משרד הכלכלה והרשויות המקומיות, איך לא, מגלגלים אחריות אחד על השני. המאבטחים מתלוננים שלא מספיק שהם מרוויחים גרושים הם גם צריכים להילחם על זה.

למי שלא זוכר את הצרות הבומבסטיות של כל המשרדים, השרים וההסתדרות שסיפרו על המהפכה בתחום עובדי הקבלן - נו באמת, אתם באמת חושבים שכל עובדי הקבלן בודקים שקרנות הפנסיה, דמי ההבראה וההשתלמות שלהם שולמו? נראה לכם שהם באמת בודקים שהעלאת שכר המינימום שלהם התקבלה לתלוש המשכורת? תשאלו אותם, הם יספרו לכם, חלקם לפחות.

הבלוף הישראלי הוא בלוף שמתחיל מראש הממשלה ונגמר באחרון הפקידים. כולם מבטיחים, מתפארים וטופחים לעצמם על השכם. לחלקם יש כתמים כחולים מרוב טפיחות שכם עצמיות אבל כשזה מגיעות לעובדות בשטח - כלום.

אני מוכן להעיד בשבועה, שכל פעם לפני יום הזיכרון לשואה ולגבורה, מציעים להוסיף עוד מאה או מאתיים מיליון שקלים לניצולי השואה. הפעם הגיעו לשיא כי יאיר לפיד הוא שיאן עולמי והיום מופיע בעיתונים שהממשלה ת-אשר. זוכרים מה אני אומר לכם תמיד? ת-קום ועדה שתחליט ועכשיו אומרים שהממשלה ת-אשר סיוע של מיליארד שקלים לניצולים. כתוב - "יהיה שינוי חברתי ותיקון עוול היסטורי".

אני נשבע לכם באימי המנוחה שאני זוכר שאולמרט אמר את זה וגם ביבי אמר את זה ועכשיו הם אומרים את זה שוב. חבורת שקרנים מנוולים. אני לא רוצה להתבטא במילים חריפות יותר כי מדובר בצמרת המדינה אבל בהכללה גורפת, להוציא מקרים בודדים, הם שקרנים, טינופות מגלומנים, בעלי אגו טריפ מסריח.

יאיר לפיד

אם אלה שאמרו קודם שהם מוסיפים כספים ותיקנו עוול היסטורי אז איך כל שנה, לקראת יום הזיכרון, צריך שוב לתקן את העוול ההיסטורי? על מי אתם עובדים? כמה אפשר לשקר ולהונות את הציבור?

אני רואה את בוז'י הרצוג ובא לי להביא לו כאפה. עכשיו הוא בטח יקום ויצעק אבל כשהוא היה שר הרווחה - שינויים מהפכניים הוא עשה, 7000 וועדות הוא הקים ועכשיו הוא רוצה להיות ראש ממשלה. כשקרן וכאחד שהונה את הציבור הוא בהחלט יכול להיות ראש ממשלה כי לאדם ישר קשה להיות ראש ממשלה. בן אדם אמיתי מהרחוב לא יכול להיות ראש ממשלה כי הוא צריך להיות עם דם כחול. אולמרט - נסיך, ביבי? מה זה נסיך, סופר נסיך. האמת? אני לא צוחק. עזבו אתכם אופוזיציה או קואליציה. זה מוציא מהדעת כמה האנשים האלה שקרנים.

עוד בעיתון - הפנסיה של אלפי גמלאים ועובדי הדסה בסכנה. כי משנת 2004 לא הועברו עבורם התגמולים המלאים עבורם הפנסיה של 2150 פנסיונרים ו-1800 עובדים בסכנת קיצוץ - זה פלילי, זה פשע, זו הונאה ורמאות, ממש גניבה. כשהגויים אומרים שזו מדינה של גנבים עושקים וספקולנטים של כסף אז אומרים שהם אנטישמים אבל הם לא אנטישמים - הם צודקים. הלוואי שנתנהל פה כמו בדנמרק ונורבגיה בנושאים האלה. הלוואי שנזכה לראות שר ביטחון או שר חוץ שנוסעים על אופניים לעבודה.

אם כבר מדברים על כלכלה - המיליארדר זיסר שכל פעם הוא או אשתו היו תורמים זה היה מופגז בתקשורת כי היו לו המון אנשי תקשורת שלא אספר מה הוא היה עושה בשבילם ומה הם עשו בשבילו. עורך דין ארדינסט חושד בעסקה סיבובית: "יש לי כבר שיער לבן, אני יודע לומר מהי תרמית". בהנחיית השופט בורנשטיין, ילדיו של מוטי זיסר, דויד והילה, ייחקרו אצל גיורא ארדינסט לגבי עסקאות שביצעו לרכישת קרקעות ממרכזי שליטה ב-2009 וב-2012. ארדינסט חושש כי את הסכומים ששילמו הילדים עבור הקרקעות קיבלו באותו היום בחזרה ממרכזי השליטה, כלומר קומבינה סיבובית.

מי שלא זוכר כשזיסר כבר ידע שעסקיו על הפנים הקים וילת אימפריה על מיליון דונם בכפר בפתח תקווה עם אולם באולינג, אולם קולנוע, בריכת שחייה אולימפית וכמובן שומרי ראש שמסתובבים סביב הווילה. אז לפי החשד עשו שם עסקת קומבינה. מה אני אגיד לכם, אם ישאלו אותי למי אני מאמין, למוטי זיסר או לעו"ד ארדינסט, אין לי ספק שהפעם אני מאמין לעורך הדין. כמה אפשר לרמות ולעשוק? כמה אפשר להיות ראוותן? אין גבול לקפיטליסטים החזירים, אין להם גבול. זה לא יעזור לכם, זו מדינה שהקפיטליסטים החזירים שולטים בה ואין לזה גבול.

תזכרו תמיד - אל תאמינו לפוליטיקאים. רובם הגדול הם שקרנים ואני לא רוצה לומר נוכלים עד שלא יורשעו אבל הם מורשעים, אחד אחד אבל בטוח, אחד אחד הם נתפסים בסוף.

משטרת ישראל עצרה שמונה אנשים החשודים בפגיעה במוצב צה"ל, השפלת חייליו, גרימת נזק לרכוש צה"ל ומתוכם שבעה שוחררו. מה זה? משטרת צעצוע? אתם עושים צחוק? היום יש מצלמות על קסדות, פלאפונים ואפילו בכפתורים בחולצה. בכל פינה יש אמצעי אבטחה שיש בו מצלמות ואתם לא מסוגלים, כשהמון אנשים מסתער על מוצב של צה"ל, להביא אותם לדין ולעצור אותם במיידי? מה קרה לכם? הרי כל הזמן אתם טוענים שיצהר זה קן צרעות כמובן עם הסתייגות כי יש שם תושבים הגונים אבל לא כולם, ויש שם גם צרעות עוקצות. לא הצלחתם להשתלט עליהם?

שר הביטחון יגיד שזה טרור, אחר יגיד שמדובר בפשעים חמורים וכל אחד יגיד כך או אחרת אבל הלו, לאורך שנים אתם יודעים איזה רעל גדל שם אז כשהיו מכים ערבים, שורפים כרמים או מטעי זיתים, יורים באוויר להגנה עצמית ומוציאים את הריאות של ילד פלסטינאי בן 15 לא צעקתם 'חמאס' ולא השתוללתם. עכשיו, כשפגעו במוצב של צה"ל החיילים הושפלו, עמדו בצד כמו אהבלים וראו איך משחיתים רכוש צבאי, הם לא הרימו נשק, לא פתחו בנוהל מעצר חשוד ולא ירו באוויר. מה זה ה'שפנייה' הזאת? דמיינו את אותו מספר אנשים נכנסים למוצב עם כאפיות - אז הרי הייתה שם שחיטה.  

13/04/2014
הישארו מעודכנים