רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
ניסים משעל

"אתה אומר דברי שקר"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
6068

מדוע עיתונאי 'News1' יואב יצחק תוקף את דרור רפאל וספי עובדיה?


לאה גולדין, דרור רפאל וספי עובדיה שוחחו עם עורך אתר NEWS1, יואב יצחק שטען כי שירה רבן שיקרה בבית המשפט: "ישנה בעיה כלשהי ברחוב בלפור"

בעקבות הראיון שהתקיים אמש (ש') עם שירה רבן על התקופה שעבדה במעון ראש הממשלה בה טענה כי חוותה התעללות על ידי שרה נתניהו, שוחחו לאה גולדין, דרור רפאל וספי עובדיה עם עורך אתר NEWS1, יואב יצחק, והתייחס לעדותה: "אני לא כתבתי שהכל שקר, אתם בעצמכם אומרים כעת דברי שקר, כל שאמרתי בכתבה שלי הוא שהתביעה כוללת פרטים כוזבים ביודעין, לא אמרתי שכל פרטי התביעה אינם נכונים. בתביעה עליה חתמו שלושה עורכי דין נטען שהיא החלה לעבוד ב-27 באוגוסט אך האמת היא שהחלה לעבוד ב-3 בספטמבר. ההבדל שנמצא בין השישה ימים הללו הוא מאד פשוט. בתביעה מוצג שהעובדת האומללה עבדה ברצף שישה ימים קשים ולאחר מכן סימסה לחברתה על כמה מר גורלה, בפועל זה לא נכון, היא עבדה חמישה ימים וכבר ביום הראשון  החלה עם טענות לגבי עבודתה עם שרה נתניהו למרות שפגשה את הגברת רק כחמש דקות".

לסיום הוסיף: "אם הדברים נכונים הם חמורים מאד אך יש לברר אותם בבית המשפט. הרושם שלי הוא שישנה בעיה בבית ראש הממשלה וישנה בעיה ברחוב בלפור אך השימוש במושגים כמו שפחה אינם נכונים".

עריכה: איתמר זיגלמן

12/11/2017

עו"ד אורן גרוס
עו"ד אורן גרוס  |  (צילום: יונתן סינדל, פלאש 90)