רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
ניסים משעל

"אני מקווה שהיא יושבת ובוכה"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
10480

רוני מאנה במסר קשה לאשת ראש הממשלה בעקבות הקלטות יאיר נתניהו


ניסים משעל, דרור רפאל וספי עובדיה שוחחו עם רוני מאנה, בעבר מקורב למשפחת נתניהו, בעקבות הקלטות יאיר נתניהו שנחשפו השבוע: "ביבי בירך את נתן אשל, המטריד מינית, אז איך אפשר לצפות שהבן שלו לא ידבר בזלזול כלפי נשים?"

רוני מאנה, מקורב לשעבר של הזוג נתניהו, לא השתכנע מהתנצלותו המסויגת של ראש הממשלה אמש (ג') ותקף את התנהלותו: "אני מצטער מאוד בשביל ראש הממשלה שהוא הפך את סיפורו של יאיר לעניין ציבורי במקום להתנצל. שמעתי תגובות איומות ונוראות על דברים נוראים שאמר בנו, אך תגובתו הראשונה של ראש הממשלה הייתה שמדובר בניסיון נוסף להפיל את הליכוד, ורק אתמול הוא החליט לתקן את תגובתו. היה עליהם להודיע שהם לוקחים לילד את האבטחה".

עוד הוסיף מאנה: "כשראיתי את ההקלטות כאב לי על יאיר נתניהו. אני מאוד מקווה שאמא שלו יושבת ובוכה. זה לא אותו יאיר שאני הכרתי, וזה לא היה סגנון הדיבור שלו בתקופתי. הבעיה עם יאיר שהוא החל להכיר את רומן, יחצ"ן לשעבר, אשר לקח אותו תחת חסותו". על דבריו של נתניהו שטען כי חינך את בניו לכבד נשים אמר מאנה כי "אני לא מסכים עם דבריו של ביבי שטען שחינך את בנו על אהבת נשים, מכיוון שהוא ואשתו לא אוהבים אנשים. אני יכול לתת לכם רשימה של אנשים שנתנו את הנשמה בשביל הזוג נתניהו, בהם בליליאן פרץ, שירה רבן ועוד. הילד ראה את ההתעללות ולמד. כשמכניסים אדם לתוך כלוב עם כלב למשך תקופה ארוכה הוא ייצא ממנו נובח".

כשנשאל מה מניע אותו לדבר נגד משפחת נתניהו אמר, "אני הגעתי משם והיום אני רואה את השקרים שהם מעבירים לציבור. אני לא יכול לסבול את זה. אין לי משהו אישי נגד הזוג נתניהו, אני רק חלק מאותם 500 אנשים שלא זכו להכרת תודה מהם, ואחד האנשים שהזוג מתנקם בו לאחר שדיבר נגדם. ביבי בירך את נתן אשל, המטריד מינית, אז איך אפשר לצפות שהבן שלו לא ידבר בזלזול כלפי נשים?"

 

עריכה: איתמר זיגלמן

10/01/2018

שרה ויאיר נתניהו
שרה ויאיר נתניהו  |  (צילום: הדס פרוש, פלאש 90)