רון קופמן ואריה אלדד

"זו תחושה שבא לך להיעלם מהעולם"

שרון פרי על סערת הסרטון האינטימי של עדן בן זקן


ניסים משעל, דרור רפאל וספי עובדיה שוחחו עם שרון פרי, מגישה ברשת ב', שתמונות עירום שלה פורסמו ברשתות החברתיות: "התחושה הנוראית עוברת בסוף"

לנוכח הפרסומים מאמש (א') לפיהם סרטון עירום של עדן בן זקן הופץ ברשת, מגישת תוכנית הספורט ברשת ב' שרון פרי, שתמונותיה בעירום הופצו בעבר ברשת, שיתפה: "זו תחושה שקשה להסביר אותה, כאילו בא לך להיעלם מהעולם, כאילו כל הדם יוצא לך מן הגוף. לאן הגענו שנשים אינן יכולות למדוד בגד ים בחנות בגדים מבלי שיצלמו אותן ויפיצו את התמונות ברשת. הפצת תמונות אינטימיות ללא רשות היא הטרדה מינית ועבירה על החוק".

כשנשאלה מה היה עונשו של מפיץ התמונות שלה אמרה: "בקרוב תהיה הכרעת הדין ונדע מה יעלה בגורלו. ההליך נמשך כבר שנה בבית המשפט. במקרה שלי מדובר בשודד שפרץ לרכב שלי, גנב את התיק האישי שלי שבתוכו הטלפון הסלולרי שהכיל תמונות אינטימיות. אני לא מגיעה לדיונים ולא רוצה להיות חלק בדבר הזה. המדינה פועלת נגד אותו אדם. שומרים עימי על קשר ומעדכנים אותי, לא מעבר לכך.

"משמח אותי לדעת שמקדמים חקיקה בנושא", הוסיפה פרי, "זה נושא שצריך להישאר בסדר היום הציבורי. הנה התבשרנו על עוד מקרה של נערה שגופה נחשף שלא בידיעתה ושלא באישורה. הציבור יכול להאשים אותי ולומר שלא הייתי מספיק זהירה מכיוון לא נעלתי את הסלולרי עם קוד. המקרה של עדן בן זקן הוא חמור בהרבה. היא הייתה במקום ציבורי, בחנות לבגדי ים - וצולמה בלא ידיעתה".

לסיום טענה פרי: "מקרה כזה הוא אכן נוראי אך הוא גם מחשל. היא תצא מהאירוע הזה הרבה יותר חזקה, הקריירה שלה לא תיפגע מכך. התחושה הנוראית הזאת עוברת והיא תצא ממנה מחוזקת. אנשים ימשיכו לבוא להופעות שלה. היא לא זקוקה למינוף הקריירה באמצעות הסרטון הזה. עוד לא יצא לי לדבר עימה אך אשמח מאוד לקיים עימה שיחה באהבה גדולה".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

19/02/2018

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עדן בן זקן
עדן בן זקן  |  (צילום: 103FM)
Paris