רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
ניסים משעל

ח"כ לוי־אבקסיס לא מופתעת: "הציבור יודע להעריך"

facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
5194

אחרי הסקר שהכתיר אותה כהפתעת הבחירות הקרובות, היא מדגישה: "הליכוד לקח ימינה"


ניסים משעל, דרור רפאל וספי עובדיה שוחחו עם ח"כ אורלי לוי אבקסיס לאחר שהסקרים ניבאו לה 5 מנדטים עוד בטרם הכריזה על רשימת חברי מפלגתה החדשה: "אני מסתובבת בציבור שמתחנן לקבל משהו חדש"

על פי הסקרים שפורסמו בחברת 'החדשות' אמש (ב') הקרע בקואליציה אינו פוגע בכוחו של נתניהו בעוד שח"כ אורלי לוי אבקסיס זוכה ליותר מנדטים מהמפלגה ממנה היא פרשה (ישראל ביתנו). חברת הכנסת הגיבה הבוקר (ג') לסקרים המחמיאים: "אני תשע שנים בכנסת ומשתדלת להביא את הקול הצלול של אלו שחשים שגנבו להם את הקול ועומדת כנגד המפלגות שגנבו את השיח הישן. את תוצאות הסקרים כבר הרגשתי בשטח. עוד לא התחלנו בקמפיין ועוד לא הצגנו את הרשימה, שתכלול אנשים גדולים שעשו משהו עבור המדינה שלהם, וכבר זכינו לאהדת הקהל. קובי אוז לא נמצא ברשימה שלנו אך הוא תומך בנו מרחוק".

מנו גבע, מנכ"ל מכון מדגם, על סקר הבחירות ששודר ב'החדשות': "אורלי לוי היא הפתעת הסקרים"

על העובדה שעקפה את מפלגת ישראל ביתנו בסקרים סיפרה: "ישראל ביתנו כבר לא חלק מהשיקולים שלי מהרגע שפרשתי מהמפלגה הזו. אני לא מסתכלת על העבר אלא מסתכלת קדימה לעתיד". כשנשאלה האם היא חוששת מתהליך השחיקה שחוו השר כחלון ובוגי יעלון: "אני לא שחקן חדש במערכת ולכן אני לא חוששת מנפילה. אני מסתובבת בציבור שמתחנן לקבל משהו חדש ואחר, הציבור רואה ויודע להעריך. אני גדלתי בבית ימני אך ימיו של בגין אינם הימים של היום. הליכוד עשה שגיאה כשלקח מידי ימינה מידי. הציבור יקבע באופן דמוקרטי את עתיד הליכוד כפי שרשויות החוק יקבעו לגבי עתידו של בנימין נתניהו. איש מאיתנו לא חושב שמנדלבליט מנסה להפיל שלטון ימין, הוא ימליץ על כתב אישום אם הוא יהיה בטוח שיש לראיות משקל בבית המשפט". לסיום טענה: "אנחנו רוצים לזכות באמון הציבור ונמשיך לדון בנושאים החשובים לו, לשם כך הקמנו מפלגה חדשה".

עריכה: איתמר זיגלמן

13/03/2018

ח"כ אורלי לוי־אבקסיס
ח"כ אורלי לוי־אבקסיס  |  (צילום: הדס פרוש, פלאש 90)