רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
הקבינט
עם רוני דניאל, אלון בן דוד ויואב לימור

"הפוליטיקאים מתנהגים כמו חבורת גדנ"עים נלהבת"

לרוני דניאל נמאס לשמוע הבטחות של נבחרי ציבור על "סדר חדש" בעזה • "די כבר!"


חברי 'הקבינט' שוחחו בתוכניתם ב־103fm עם עמיתם לתוכנית, רוני דניאל - הפעם על קו הטלפון. רוני לא חסך במילים ביקורתיות על השבוע העמוס באירועים, ועל היממה מורטת העצבים שחוו תושבי הדרום בעקבות מטח הירי הכבד מרצועת עזה.

"הגיע הזמן שנאמר לאזרחים שלנו שיש לבצע תיאום ציפיות רציני בעוטף. כל פוליטיקאי מבטיח בדרכו למעלה שאם ייבחר הוא יעשה סדר ברצועה. מסבירים לנו שרצועת עזה היא פרויקט לא פשוט, שאין פתרונות קסם ושנגזר עלינו עוד סבב ועוד סבב. אומנם צה"ל פגע קשה בחמאס אך לא המשיך את הפעולה, כנראה בגלל המתיחות בצפון".

עוד הבהיר: "נהמת הלב שלי פרועה, אבל גם כשיוצאים למלחמה או מבצע צריך לעשות זאת בתבונה. אני סומך על שיקול הדעת של הרמטכ"ל ושל המפקדים סביבו". על הטענה של גורם מהקבינט כי 'פוצצנו לחמאס את הצורה' הבהיר: "יש לי הרגשה שאנחנו כל הזמן נמצאים בקמפיין בחירות, אני שומע כל מיני שרים הטוענים שהיו מחסלים את החמאס - חלאס, אף אחד לא עשה את זה עד היום".

יואב לימור הגיב לכך בציניות: "המשפט הזה של הקבינט הוא אחלה של התבטאות, הוא מעיד על פני הדור ועל פני הממשלה". ורוני דניאל סיכם: "הם מתנהגים כמו חבורת גדנ"עים נלהבת - די כבר".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

31/05/2018
הישארו מעודכנים

רוני דניאל
רוני דניאל  |  צילום: 103fm