הקבינט
עם רוני דניאל, אלון בן דוד ויואב לימור

מסדר הכנפיים של חיל האוויר

סגן ר' מסיים בהתרגשות קורס טייס: "יש עתיד למערך מטוסי הקרב בישראל"


סגן ר', שמסיים היום (ה') קורס טיס שיתף את חברי הקבינט של 103fm ברגעים המרגשים שעבר המהלך הקורס: "למפגש עם מפקד חיל האוויר הבאתי איתי את המדריך שלי מהצופים בכיתה ד".

היום (ה') יוענקו 36 כנפי טיסה בבסיס חצרים במעמד ראש הממשלה. סגן ר', שמסיים קורס טייס 176 במגמת מסוקים, שוחח עם חברי הקבינט של 103fm על ההתרגשות, הקשיים והמפגש עם מפקד חיל האוויר: "אני מתרגש מאוד, עברנו קורס של שלוש שנים שהיה לא פשוט כלל. במהלך הקורס עברתי פציעה וקרעתי רצועה בברך, למרות זאת המשכתי קדימה. אחרי שנה בקורס חילקו אותנו למגמות, משם הגעתי למסוקים וכעת אני ממשיך למסוקי הקרב. רציתי להיות במטוסים עוד בתחילת הקורס".

כשנשאל אם יש עתיד למטוסי הקרב ואם לא יוחלפו במטוסים לא מיואשים בקרוב השיב: "לפני יומיים היינו בשיחה עם מפקד חיל האוויר ושאלנו את אותה השאלה בדיוק, הוא השיב שיש עתיד למערך מטוסי הקרב בישראל. מבלי להרחיב יותר מידי - יש עתיד למטוסים לא רק לשנים הקרובות". בנוסף, סגן ר' פירט על המפגש עם מפקד חיל האוויר, אליו נהוג להגיע בזוגות עם האדם שהכי השפיע על בוגר הקורס: "הבאתי איתי את המדריך שלי בצופים מכיתה ד'. הוא השפיע עליי רבות מבחינה חינוכית. היה כיף להסתכל עליו כאדם מעורר השראה. הוא היה רגיש מאוד לאנשים שסביבו והקפיד לדבר לכולם בכבוד ובהקשבה".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

28/06/2018
הישארו מעודכנים

טייס
טייס  |  צילום: יוסי זליגר/פלאש 90