בן כספית ואריה אלדד

הוחזר שעונו של המרגל אלי כהן: "הדבר היחיד שיש לנו מאבא"

בתו של כהן נרגשת • מספרת כיצד נמצא השעון: "מישהו קנה אותו באינטרנט"


סופי בן דור, הבת של אלי כהן: "זה מרגש מאוד, הדבר הראשון והיחיד שיש לנו מאבא אחרי שהוא נתפס. זה שייך לו. אני לא יודעת מה משוחרר לפרסום ומה לא, אז לא אחשוף פרטים. זה היה כנראה בסוריה, ונקנה באינטרנט.

"מישהו פנה ואמר שיש לו את השעון, נערכו בדיקות, ולאחר שמצאו שהאנשים מהימנים והסיפור הגיוני, החליטו לרכוש את השעון. לא שאלתי כמה הוא עלה". בדקו בדיקת DNA, ללא הצלחה, עם אברהם כהן, אני לא יודעת איזה בדיקות נעשו, כי לא חשפו אותן בפנינו. הודיעו לנו על כך לפני תקופה ארוכה, ובאזכרה הם חשפו לנו אותו, וביקשו רשות להשאיר אותו אצלם לתקופה להשאיר ולהראות לאנשים שלהם, והובטח לנו שבראש השנה השעון יחזור אלינו. עוד לא בדקתי אם השעון עובד".

"הייתי בת 4 וחצי שהוא הוצא להורג. אני זוכרת כי הוא בא לביקורים כל כך מעטים, והמציאות השתנתה כל כך שהוא הגיע, אז אני זוכרת. אני לא חושבת שהוא לימד אותי על השעון. הוא יחזור בראש השנה, ונראה מה נעשה איתו. אמא רוצה לפתוח מוזיאון של הדברים שלו, יש גם חליפה שאנחנו מנסים לאתר, ממוזיאון השעווה. היא הייתה שם ואנחנו מנסים לאתר אותה. אנחנו לא יודעים איפה היא. להעלות את עצמותיו זה מופרך. המציאות הסורית משוגעת".

משתמשי האתר, שימו לב!
מעתה, הנגינה באתר אינה אוטומטית. להאזנה, יש ללחוץ על כפתור ה־Play בנגן שבראש העמוד.
05/07/2018

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


המרגל אלי כהן
המרגל אלי כהן  |  צילום: לע"מ
Paris