רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
אילה חסון

מי רצח את אופירה חיים?

כתב 'חדשות עשר': "המשטרה תבקש להאריך את מעצר החשודים שהיו מאוד קרובים לנרצחת"


בעקבות מציאת גופתה של אופירה חיים בבור בחצר ביתה בתל מונד, כתב חדשות עשר, 'דורון הרמן' עדכן במעצרי החשודים ברצח: "ברגע שיוסר צו איסור הפרסום נבין את הרקע שכנראה נע סביב סכסוך משפחתי על בסיס כספי".

סמוך לחצות חלה התפתחות דרמטית בחקירת הרצח שלפי החשד אירע בגלל סכסוך כספי. הבוקר (ד') ידון בית המשפט בהארכת מעצרם של קרוב וקרובת משפחה של המנוחה. כתב 'חדשות עשר', דורון הרמן עדכן: "אם לא היה צו איסור פרסום לא היה עיסוק כל כך אינטנסיבי בפרשה. צו איסור הפרסום רק מעצים את הפרשה, למרות שהינה חמורה מאוד, היא אינה מהחמורות ביותר שידענו. ההתפתחות האחרונה היא שהמשטרה ביקשה להאריך את מעצרם של שניים מהחשודים הקרובים עד מאוד לאופירה ז"ל. ברגע שהם יגיעו לבית המשפט ויוסר הצו נבין את הרקע שכנראה נע סביב סכסוך משפחתי על בסיס כספי".

"אינני יודע לומר בוודאות שזה בצע הכסף הוא זה שייכתב בכתב האישום אך למיטב הבנתי זה אחד הכיוונים", סיפר, "מטרת הצו הייתה חשובה עד אתמול (ג') בשעות הערב לצורכי חקירה. ברגע שהמשטרה הבינה פחות או יותר שהכיוון הוא הקרובים של אופירה היא לא רצתה שיהיה עיסוק סביב הסיפור הזה כדי שאותם חשודים יוכלו לעשות טעויות. אלו לא עבריינים מנוסים או ראשי ארגוני פשיעה שיודעים לא לדבר על הנושא או לתקשר בדרכים נסתרות. המשטרה הבינה שיש ברשותה קרקע פורייה לביצוע המון פעולות שעלולות להניב תוצרים ועובדה שהיא הגיעה לנקודה הספציפית בה נמצאה הגופה".

כשנשאל אם נכון שאחד החשודים הוביל החשודים הוביל את המשטרה לגופה השיב: "אינני ידוע לומר אך אם זה אכן כך אלו פרטים שיש עליהם צו איסור פרסום. אין לי ספק שהאזנות סתר ופעולות טכנולוגיות שבוצעו סייעו להגיע למקום הספציפי בו נמצא הגופה. למשטרה כנראה כבר היה כיוון כללי לפני שהחליטה לעצור את החשודים".

 

עריכה: איתמר זיגלמן

11/07/2018
הישארו מעודכנים

איילה חסון
איילה חסון