רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
אילה חסון

"כבר יודעים מי הרוצח - הוא הודה"

פרקליטו של אחד החשודים ברצח אופירה חיים הבהיר מדוע לא יתכן שמרשו קשור לאירוע


המשטרה עצרה הבוקר (ד') את קרובי משפחתה של אופירה חיים שנעדרה ב-20 ביוני וגופתה נמצאה אמש (ג') בחצר ביתה. עורך הדין יעקב שקלאר, המייצג את אחד החשודים ברצח, הסביר לאילה חסון ב-103fm מדוע מרשו כלל לא מעורב ברצח: "בשלב מסוים עלה חשד שמי שגרם היעדרותה של אופירה הוא קרוב משפחה".

מסע החיפושים אחר אופירה חיים, שנעדרה משגרת חייה במפתיע, מסתיים בעצב גדול. אמש (ג') נמצאה גופתה של אופירה בבור שנחפר בחצר ביתה. בעקבות איתור הגופה עצרה המשטרה שני חשודים המקורבים לאופירה ומעריכה שהרצח התבצע על בסיס בצע כסף. על הפרשה הוטל צו איסור פרסום. עורך הדין יעקב שקלאר, המייצג את אחד החשודים ברצח, סיפר הבוקר (ד') מדוע מרשו חף מפשע: "זה שהוביל את המשטרה לגופה הוא זה שנעצר ראשון. הלקוח שלי היה בדרכו לאיטליה כשהמנוחה עוד הייתה בחיים אך שם לב לקיומו של בור בחצר הבית שנעשה לצורכי גננות. הבוקר היה מיועד ללקיחת אדמה ופיזורה בגינה, הוא אף ידע מי חפר את הבור. לימים התברר שמי שחפר את הבור היה זה שטמן את הגופה. זה טרם פורסם ונאלץ להיעזר בסבלנות. כשהוא שב מאיטליה הבור כבר היה מכוסה ואופירה כבר הוגדרה כנעדרת.

"בשלב מסוים עלה חשד שמי שגרם היעדרותה של אופירה הוא קרוב משפחה. הוא החליט לחפור באותו בור אך לא מספיק עמוק ולכן לא מצא את הגופה. לאחר שנחקר סיפר זאת לשוטרים שיצאו למחרת לחפור בבור ומצאו את הגופה. כמובן שמי שמגלה את הגופה ראשון הוא זה שנעצר ראשון. והמשטרה החלה לנער את כל העדים".

עורך הדין סיפר שמרשו משתף פעולה עם המשטרה. "הוא לא מודאג ולא שידר איזו פאניקה או חוסר אותנטיות. הוא התייחס לחקירה כחובה אזרחית. הלקוח שלי בשלהי שנות ה-30, אדם נורמטיבי עם עבר נקי. הוא לא נבהל במיוחד מהפרשה כי ידע שהוא חף מפשע. הוא מקורב למשפחה דרך הזוגיות אך על הפרטים יש צו איסור פרסום כעת".

בנוסף הבהיר כי המשטרה כבר יודעת מי הרוצח. "הרוצח הזה כבר הודה במעשה פשוט עוד לא פורסמה זהותו. מרשי כבר שוחרר אתמול בלילה. מי שביצע את הרצח הוא אדם אחד אך שניים יועלו להארכת מעצר. כנראה שקיימת טענה שיש קשר ביניהם.. יכול להיות שהיו מעורבים נוספים אך אני לא יכול לומר מה המניע. בשעה 12:00 תתקיים הארכת המעצר והכל יתברר".

עריכה: איתמר זיגלמן

11/07/2018
הישארו מעודכנים

אילה חסון
אילה חסון  |  צילום: 103fm