רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
אילה חסון

לב למיכאל

אמו של מיכאל כהנא (11) מבקשת את עזרת הציבור בהצלת חיי בנה הצעיר, הזקוק להשתלת לב • כל הפרטים לתרומה ולסיוע


אמו של מיכאל בן ה־11, הזקוק להשתלת לב בדחיפות, שוחחה עם אילה חסון ב־103fm וביקשה עזרה מהציבור למימון הניתוח של בנה בארצות הברית: "אין מספיק השתלות בישראל והיא נדרשת להתבצע בחו"ל בעלות מיליוני דולרים".

למעבר לעמוד ההתרמה לחצו כאן.

מיכאל כהנא בן ה־11 סובל מפגם מולד בליבו וזקוק לעבור ניתוח השתלת לב בדחיפות בארצות הברית. המשפחה, שעתידה לנדוד ליבשת אחרת לזמן ממושך מבקשת את עזרת הציבור במימון: "בני עדיין מאושפז בשניידר ומצבו לא כל כך טוב, הוא זקוק להשתלת לב בדחיפות. הוא סובל מפגם מולד ובמהלך 11 שנים הצלחנו להחזיק מעמד באמצעות תרופות. מיכאל הוא ילד שמח, חברותי שפעל במסגרת הגבולות המותרים לו. בחמשת החודשים האחרונים חלה התדרדרות במצב לבו ולצערי אין מספיק השתלות בישראל והיא נדרשת להתבצע בחו"ל. מחיר של השתלה שכזו היא מיליוני דולרים. מערכת הבריאות בארץ מסייעת לנו בתמיכה איך אינה יכולה לממן לנו את השהות של המשפחה בחו"ל עם הבן. שנינו (ההורים) נאלצים להפסיק לעבוד ולעבור לחו"ל תוך ניהול של שני בתים במדינות שונות בו זמנית".

 
"אנחנו יודעים איך זה מתחיל אך אנחנו לא יודעים איך זה יסתיים", שיתפה, "אנחנו צפויים לשהות בארצות הברית כמה חודשים וזה עלול להתארך עד שנה. בינתיים בנותינו הצעירות יישארו בארץ. הקמנו מערכת קמפיין לאיסוף כספים כדי לממן את השהות בחו"ל. אנחנו פועלים עם העמותה 'מאבק לחיים' ופתחנו עמוד פייסבוק בשם 'לב למיכאל' עם כל הפרטים לתרומות".

אילה חסון חתמה את השיחה באיחולים לשנה טובה ורפואה שלמה: "אנחנו ב־103fm מחזיקים לכם אצבעות ומקווים שכוחה של הרשת יסייע לכם להשיג את מימון השהות בארצות הברית". 

למעבר לעמוד ההתרמה לחצו כאן 

פרטים נוספים בעמוד הפייסבוק 'לב למיכאל'

 

עריכה: איתמר זיגלמן

12/09/2018
הישארו מעודכנים

מיכאל כהנא
מיכאל כהנא  |  צילום: מתוך פייסבוק