רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
זהבי עצבני
עם נתן זהבי

"אנחנו מדינה דמוקרטית, שם זמני"

זהבי העריך כי עד יום הבוחר יצטרפו עוד רשימות שיתחרו על תשומת לבנו, וכמובן - על חשבוננו • ויש גם כוכב חדש בכנסת, אבל קצת טרילילי


"כל פוץ במדינת ישראל מקים היום מפלגה. כל צדיק מתפצל כי המפלגה לא הייתה לרוחו, ומיום ליום זה הופך יותר ויותר מצחיק ועצוב כאחד".

בפתח תוכניתו סקר נתן זהבי את הרשימה המתארכת של שמות כל המפלגות שיתמודדו על הזכות לייצג אותנו בכנסת הבאה, ותרם עוד כמה רעיונות משלו (מפלגת בית המקדש, מפלגת הניצבים בדימוס, וזו רק ההתחלה).

"מי שייכנס לקלפי בעוד שלושה חודשים יעמוד נפעם מול העושר העומד בפניו", אמר זהבי, "זאת עומדת להיות מלחמה מלוכלכת כמו שלא הייתה עד היום", אמר, "כל מי שהיה אתמול אח, נעשה פתאום אויב ושונא".

בדיוק 100 ימים לבחירות, וזהבי אופטימי כהרגלו: "בינתיים הם מקללים במתק שפתיים, הקטע המלוכלך האמיתי יגיע עוד מעט, ואתם תהנו מזה. יהיה לכם חומר, תענוג". וראש הממשלה - אף הוא לא זכאי: "לא עבר חודש מאז שנתניהו אמר שזה לא הזמן לבחירות, והוא עשה כהרגלו סלטה ופליק פלאק בסגנון נדיה קומנצ'י".

ומי הכוכב הבא של זהבי? ח"כ אמיר אוחנה (הליכוד). אמנם הוא לא בדרך לאירוויזיון, אבל אין ספק שהפגין כישורים יוצאי דופן בנאומו האחרון במליאה. "לו רק בגלל ח"כ אוחנה, המחוקק, צריך לסגור את הכנסת", אמר זהבי שהשמיע, ככל יכולתו, הקלטה מנאומו של אוחנה, ובו שר חבר הכנסת את שיר הנושא של 'הקטקטים' במילותיו הוא. "'טרילילי טרלהלה' מעל במת הכנסת!", זעם זהבי, "הבנאדם מקבל 43-42 אלף ש' בכנסת, לפחות שיביא זמר. איזה אהבל, עלית בשני מנדטים לליכוד".

  

עריכה: יניב מורוזובסקי

30/12/2018
הישארו מעודכנים