רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
למבוגרים בלבד
עם גדעון רייכר

"עד מתי תמנעו ממאות אלפים רמת חיים ראויה?"

הבחירות בפתח וזה הזמן לסגור חשבון עם נבחרי הציבור, שהמצב המחפיר של קשישים בארץ לא הטריד אותם במשך ארבע שנים • גדעון רייכר מציג: כתב אישום


לקראת הבחירות שתתקיימנה בקרוב, גדעון רייכר עצר לתהות על הפער העצום בין המצב של מדינת ישראל בזירת ההייטק והסטארטאפים לבין אי-השוויון והעוני המחפיר של קשישים רבים. רייכר הגיע למסקנה כי נבחרי הציבור חייבים לדאוג יותר לבני הגיל השלישי, ואם לא עלינו לגרום לכך שהם לא יישארו על כסאותיהם יותר.

"כתב החידה מוגש בזה. אנא אמצו את ראשיכם והשיבו על השאלה הבאה", פתח רייכר: "כיצד קורה שאנחנו מתהדרים בשפע של הישגים בעולם ההיטק הממריא לשחקים, ובמקביל אנחנו נמצאים בתחתית הסולם בקרב המדינות המתקדמות בכל הנוגע לרמת חייהם של הקשישים?

"מאות אלפים מהם מצויים כמעט על סף הרעב, אינם מסוגלים לממן טיפולים רפואיים חיוניים ומתקיימים מהיד אל הפה. מדוע זה קורה לנו? גבירותיי ורבותיי המציעים את מועמדותם לכנסת הבאה ואף לממשלה, אנא מכם - לפני הבחירות יותר ממיליון מבוגרים בישראל מבקשים מכם מענה לשאלה הבאה: עד מתי תמנעו ממאות אלפים את רמת החיים המינימלית שהם ראויים לה?

"לא נרפה מכם. כאן בתוכניתנו 'למבוגרים בלבד' אנחנו תובעים מכם המועמדים לכהן בכנסת ישראל תשובה ברורה ובהירה, ויפה שעת אחת קודם".

25/01/2019
הישארו מעודכנים

גדעון רייכר
גדעון רייכר  |  צילום: 103fm