רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
אילה חסון

בן שנתיים שאף חומצה בפעוטון בחולון ונכווה

אימו של הילד: "לא הגיע אמבולנס ונאלצנו להגיע ולקחת אותו לבי"ח" • עו"ד המשפחה: "במקום לקרוא לטיפול רפואי, ניסו להאכיל אותו והוא כמעט נחנק"


בן שנתיים שאף חומצה בפעוטון בחולון ונכווה. אימו של הפעוט מיטל שחיבר ועורך הדין המייצג את המשפחה אייל בסרגליק סיפרו על המקרה החמור ועל ההתנהלות הרשלנית של עובדי הגן לדבריהם. 

מיטל שחיבר: "התקשרו אליי מהגן וביקשו להגיע בדחיפות כי בני נגע בחומר כלשהו בגן שהתגלה כסוג של חומצה שהגיחה במהלך עבודה של אב הבית במקום במהלך היום. מדובר בפעוטון פרטי ששייך לרשת קהילה ופנאי שהתקיים במתנ"ס וולפסון בחולון. הבן שלי הגיע לכיור של הגן, נגע בחומר וסבל מכוויה כימית. הלשון שלו התנפחה והוא לא היה מסוגל לבלוע רוק. עד שלא הגעתי למקום לא הזמינו אמבולנס. מיהרתי לקחת אותו לבית החולים, הוא אושפז וביצע בדיקת גסטרו. עברנו לילה לא פשוט. כעת אנחנו נמצאים תחת ביקורת כדי לבחון שאין נזק במקומות שונים בגוף. אנחנו משתמשים במשחות וסטרואידים כדי לרפא את כל הנזק שנגרם".

עו"ד אייל בסרגליק: "באותו יום אנשי הפעוטון ניסו להאכיל את הילד במקום לקרוא לצוות מד"א, למרות שפיו היה נפוח, דבר שכמעט הביא למותו של הילד. גילינו שבניגוד למה שנטען על ידי הגן, הגננת כלל לא הייתה מוסמכת. טענו שמדובר באב בית שפוטר אך גילינו שהוא פשוט הועבר למקום אחר ברשת. זו רשלנות פושעת וזה איום ונורא. הנזק עוד טרם ידוע כי הילד עוד בטיפול והמשפחה נותרה בטראומה".

עריכה: איתמר זיגלמן

 

05/02/2019
הישארו מעודכנים

איילה חסון
איילה חסון