ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו וצביקה שרף

שנתיים ללא מיורה

אולי, אלמנתו של השדר והעיתונאי מאיר איינשטיין ז"ל: "הוא היה כל כך פרטי וסודי. תמיד אמרנו שגם אם בתנו תזכה באוסקר, אף אחד לא יידע"


שנתיים בלי השדרן והעיתונאי מאיר איינשטיין ז"ל. אלמנתו, אולי, סיפרה: "אני שומעת את האות של התוכנית וחוזרת לימים עברו. אחרי שנפטר המשכתי כמעט עשרה חודשים בטור שבועי ב'מעריב', רציתי לכתוב על האדם הפרטי שלא הכירו. מהצד השני, הוא כל כך דאג לפרטיות שלו".

בהמשך, הוסיפו אולי והפאנל על עניין הפרטיות: "כשרצה ללכת לישון וכשנכנס לשידור, היה מכבה את הפלאפון. בין כל הרשתות החברתיות, הוא לא רצה אפילו שיצלמו אותו. הוא היה אמיתי. כל השידורים שלו יצאו מהלב".

לאחר מכן נשאלה איך היה מגיב לטעויות של שדרנים אחרים: "קודם כל, הוא היה מעיר לבנותינו על טעויות דקדוקיות ולימד אותן עברית משובחת. ידעו שאי אפשר לטעות לידו". 

"הוא היה בשלן מעולה", אמרה בצחוק, "הוא לא ידע איזה קפה אני שותה אפילו. עם סוכר או סוכרזית, או איך עושים את הקפה", והמשיכה: "כשהייתי נוסעת לכמה ימים, הייתי משאירה לו גבינות ושמנות בתוקף, לחמים, תבניות של אוכל עם פתקיות, שהכל יהיה מסודר עבורו. את הכביסה היו באים לקחת ממנו ומחזירים לו מקופלת. כשהייתי חוזרת - הוא היה אומר לי: 'את רואה, הסתדרתי. קלי קלות'".

24/03/2019
הישארו מעודכנים

מתגעגעים, מאיר
מתגעגעים, מאיר  |  צילום: 103fm