רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

בית

רן דנקר על הסינגל החדש שהעלה לא מעט שאלות: "חשבתי שברגע שאהיה עם גבר ארגיש בית, אבל אז הבנתי שהחיפוש הזה אחרי בית הוא הרבה יותר סבוך עבורי"


איריס קול שוחחה הערב (ג') עם רן דנקר, שהשיק שיר חדש 'בית', שהעלה לא מעט שאלות בנוגע לתחושות שלו במערכת היחסים הראשונה שמנהל עם גבר.

"השיר נכתב לפני 6 שנים כשבדיוק התחלתי לצאת עם בן זוגי. זו הייתה המערכת היחסים הראשונה שלי עם גבר. ואני שר את זה בשיר שחשבתי שברגע שאהיה עם גבר אני ארגיש בית, אבל בעצם אני מבין שהחיפוש הזה אחרי בית הוא הרבה יותר עמוק וסבוך עבורי... היום אני נמצא במקום מאוד ביתי וההחלטה שלי להוציא את השיר היא ממקום מאוד עמוק. אני כבר לא נמצא במקום הזה של החרדה מלהיות בבית". 

בהמשך סיפר: "זה התקליט הראשון שכתבתי והלחנתי לבד. העיבוד הוא של גיא ויהל. אין אף אחד שהיה מצליח להבין עד כדי כך את מה שרציתי להעביר - כמו הזוג הזה". על הבקשה מאסי עזר להשתתף בקלפי: "אני ואסי מכירים הרבה שנים. השמעתי לו את הסקציה הזו עוד לפני שבכלל דיברתי בתקשורת על זה שאני יוצא עם גבר, ושאלתי מה הוא חושב אם אצא עם שיר כזה לתקשורת והוא פשוט אמר לי 'אוו ווה... אני לא בטוח'. אחר כך הוסיף בחצי צחוק שכשאוציא את השיר שאדבר איתו. אז כשהחלטתי שאני אכן עושה את זה, התקשרתי לאסי ואמרתי לו 'חבוב, אתה בא?'".  

צפו בקליפ:

16/04/2019
הישארו מעודכנים

רן דנקר
רן דנקר  |  צילום: משה שי/פלאש90